• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 17

15872820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27502320 15872820 Do wynajęcia nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 142 m², położony na prestiżowym Osiedlu Harmonium, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej. Nieruchomość dostępna od 1 lipca 2026 roku i idealnie sp...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

14 900 PLN (75 zł/m2)

5
3
200 m2
2014
13833213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 2137569 13833213 Rezydencja w Konstanciniedom wolnostojący na pięknej działce ze starodrzewiem, dwukondygnacyjny:PARTERsalon ok 40m, gabinet, kuchnia , jadalniaPIĘTRO4 pokoje, garderoba, sypialnia z łazienką, pralnia, pokój kąpielowy, garaż wolnostojący na 2 samocho...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

9 000 PLN (23 zł/m2)

7
4
400 m2
2000
14606871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 149036 14606871 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię magazynową z możliwością prowadzenia szerokiego zakresu działalności: magazynowanie, usługi, produkcja (również głośna).Najważniejsze atuty:Dostęp 247Media:...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 500 PLN (22 zł/m2)

1
-
160 m2
-
15815869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26582309 15815869 325m2 dom 2 kondycje. Działka 1350m2 Rekuperacja , klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe Na zewnątrz wykończony . Wewnątrz stan deweloperski Monitoring, alarm, bramy na pilota Wiele miejsc parkingowychKontakt: Wojciech Listkowski tel: 605206610w.listkow...

Konstancin-Jeziorna (Chylice) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

20 000 PLN (62 zł/m2)

10
-
325 m2
2024
15812595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska, 4 pok. 110,30 m, garaż, piwnica 26537575 15812595 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 WYJĄTKOWA OFERTA NAJMU – MIESZKANIE 4-POKOJOWE 110,30 m² – KONSTANCIN‑JEZIORNA, UL. BIELAWSKA Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej miejscowości Ko...

Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska

6 000 PLN (54 zł/m2)

4
-
110.3 m2
2009