• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Legnica

Znalezionych ofert: 90

15891180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27890419 15891180 Polecamy, do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m², położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia wygodę i komfort codzienne...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 500 PLN (35 zł/m2)

3
1
70.5 m2
2020
15891138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27889693 15891138 Polecamy nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 126 m², usytuowany na parterze odrestaurowanego, prestiżowego budynku zabytkowego, który przeszedł kompleksową rewitalizację w 2022 roku. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do prowadzenia działalno...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

6 000 PLN (47 zł/m2)

11
-
126.34 m2
2022
15861378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27204540 15861378 Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 40 m² zlokalizowany w ścisłym centrum miasta.Lokal idealny pod działalność handlową lub usługową, w szczególności gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, punkt usługowy lub biuro obsługi kli...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15752075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25152165 15752075 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 113 m², zlokalizowany w samym sercu miasta – przy głównym deptaku na ul. Najświętszej Maryi Panny. Lokal znajduje się w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu pieszego, co zapewnia dosk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

8 900 PLN (79 zł/m2)

11
-
113 m2
-
14926002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4863096 14926002 Polecamy powierzchnie biurową w biurowcu w centrum Legnicy obok Urzędu Miasta i Starostwa.Lokal znajduje się na drugim piętrze biurowca, gdzie funkcjonują biura dla firm.Biuro o powierzchni 11 metrów kwadratowych posiada dostęp do wspólnej toalety or...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
11 m2
-
15818767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609695 15818767 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe na wynajem – Legnica, Osiedle Centrum Park!Do wynajęcia oferujemy nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe w prestiżowej inwestycji Centrum Park w Legnicy. To nowoczesne osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15840355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26774291 15840355 Nowoczesne mieszkanie na wynajem – wysoki standard – Legnica, osiedle Piekary B Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie położone na III piętrze w budynku z 2019 roku przy ul. Batalionu Zośka w Legnicy. Nieruchomość znajduje się na cenionym osiedlu...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 200 PLN (47 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15849353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26964019 15849353 Na wynajem wyjątkowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w Legnica, przy ul. Desantowej Asnyka – w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, tereny zielone oraz przystan...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15882033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27655569 15882033 Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 34 m², zlokalizowana w ścisłym centrum przy ul. Piastowskiej 12. Mieszkanie świeżo wykończone – dostępne dla pierwszego najemcy. Wnętrze zaprojektowane w wysokim standardzie, z dbało...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 600 PLN (47 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15864503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27268575 15864503 Zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą wynajmu obiektu handlowego zlokalizowanego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej w kompleksie MERCUS w którym działają: Centrum Wyposażenia Budownictwa, sklep z armaturą sanitarną, pomieszczenia usługo...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 420 PLN (30 zł/m2)

11
-
114 m2
-
15839790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26760986 15839790 Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 64,17 m² zlokalizowany w przyziemiu Galerii OSSO przy ul. Marsa 30. To miejsce o bardzo dużym i stałym natężeniu ruchu klientów, generowanym przez funkcjonujące w obiekcie sklepy i punkty usługowe. Lokalizacja...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 800 PLN (28 zł/m2)

11
-
64.17 m2
-
15841026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26787512 15841026 Do wynajęcia – prestiżowy lokal usługowy 131,2 m² Legnica – ścisłe centrum Oferujemy na wynajem w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 131,2 m², usytuowany na parterze reprezentacyjnej kamienicy w ścisłym centrum Legnica. Lokal funkcjonow...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

13 200 PLN (101 zł/m2)

11
-
131.2 m2
-