• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Opole

Znalezionych ofert: 120

15888533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27815220 15888533 Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na osiedlu Dambonia, w niskim bloku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze i posiada balkon, który stanowi ideal...

Opole (Dambonia) (Opolskie, gm. Opole)

1 900 PLN (40 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15370163 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17004145 15370163 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,50 m2 w bloku na ul. Rybackiej w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze.Mieszkanie&a...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

2 000 PLN (48 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15870825 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27440640 15870825 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne 2 - pokojowe mieszkanie o pow.34 m2 w jednym z bloków w Centrum Opola. Zlokalizow...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

2 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15889983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27866368 15889983 Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od czerwca bieżącego roku kompletnie wyposażony , gustownie wykończony apartament wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską znajdujący się w jednym z budynków tworzących ...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
-
14968752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5788051 14968752 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,20 m2 w jednym z bloków w Centrum Opola. Zlokalizowane na I piętrze.Mieszkanie...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15879164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27609522 15879164 Oferujemy państwu , przestronny apartament znajdujący się na nowo powstałym osiedlu apartamentowców przy ul. Partyzanckiej .Nieruchomość o powierzchni 51.20 m2 z tarasem oraz przyneleżnym miejscem garażowym .W mi...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

2 600 PLN (51 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15548406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20912052 15548406 Lokal do wynajęcia - Open Space 80 m² w Starym OpoluOferujemy na wynajem nowoczesny lokal typu open space o powierzchni 80 m², zlokalizowany na drugim piętrze w nowoczesnym budynku przy drodze krajowej nr 2, w miejscowości Stare Opole, przy ul. Warsz...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 500 PLN (31 zł/m2)

11
-
80 m2
2022
15599705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22176273 15599705 Prowadzisz firmę i szukasz dużej przestrzeni biurowej? W takim razie mamy coś dla Ciebie!Na wynajem oferujemy wolnostojący budynek biurowy o powierzchni 204m2 z BASENEM, mieszczący się przy ul. Dworskiej w dzielnicy Szczepanowice-Wójtowa W...

Opole (Szczepanowice-wójtowa wieś) (Opolskie, gm. Opole)

10 000 PLN (49 zł/m2)

11
-
204 m2
-
15263253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14148791 15263253  BIURA, MAGAZYN, OBIEKT NA WYNAJEM W OPOLU !Obiekt komercyjny o bardzo wysokim standardzie, położony we wschodniej części Opola, z dużym, własnym parkingiem. Pomieszczenia jasne, przestronne, komfortowe warunki socjalne. Ogrzewanie gazowe. T...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

34 000 PLN (57 zł/m2)

11
-
600 m2
-
15865648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27303983 15865648 Dwa pokoje, Stare Miasto Opole2 pokoje Stare Miasto 1 piętro Gotowe do wprowadzeniaNa wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone w samym sercu Opola przy ul. Staromiejskiej, w ścisłym centrum Starego Miasta. Idealna lokalizacja dla osób, kt...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
1920
15876257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27533735 15876257 Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w samym centrum Opola na parterze o pow. ok. 45 m2 przy ul. Osmańczyka. Nieruchomość spełnia warunki do prowadzenia różnego rodzaj...

Opole (Rynek) (Opolskie, gm. Opole)

3 500 PLN (78 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15876303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27535352 15876303 Witrynowy lokal zlokalizowany w przepięknie odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Opola przy ulicy Ozimskiej 8. Mieszkańcom tego miasta nie trzeba rekomendować tej lokalizacji i opowiadać o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego, natomiast ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

6 400 PLN (52 zł/m2)

11
-
122 m2
1920