• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Poznań Winogrady

Znalezionych ofert: 7

15891084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885899 15891084 PRESTIŻOWE HQ GABINETY BIURA 287 m² POZNAŃ WINOGRADYSzukasz przestrzeni, która natychmiast zbuduje autorytet Twojej marki? Odkryj modernistyczną perłę architektury na Winogradach. To idealny adres na reprezentacyjne biuro korporacyjne, kancelarię ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 525 PLN (75 zł/m2)

11
-
287 m2
2021
15196649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12313023 15196649 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , Sołacz usytuowanego w budynku na Winogradach os. Zwycięstwa . Mieszkanie jest ciche, zadbane , dwa niezależne pokoje, częściowo po remonciekuchni...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (45 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15888643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27819215 15888643 Oferuję na wynajem bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Winogradach w Poznaniu (ul. Czarna Rola). Z balkonem i miejscem postojowym. Blok z windą. Dostępne od zaraz. Tylko najem okazjonalny na minimum rok.Wynajmem zajmuje si...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (70 zł/m2)

2
1
33 m2
2020
15878334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27594102 15878334 Nowoczesna przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalizm Twojej firmy i zapewni komfort pracy? Ten lokal spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal biurowyusługowy o powierzchni ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
107 m2
2011
15391900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 8 pokojowe 17523782 15391900 Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowany trzykondygnacyjny dom z 8. pokojami blisko poznańskiej Cytadeli!LOKALIZACJADom znajduje się na poznańskich Winogradach (ul. Sadowa) ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą zarówno tramwajowo-autobusową, ja...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 PLN (40 zł/m2)

8
3
210 m2
-
15801643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26245118 15801643 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie – Poznań, ul. Za Cytadelą 122Na wynajem stylowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni około 48 m², położone w prestiżowej, zielonej części Poznania – tuż przy Parku Cytadela. Lokal znajdu...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 300 PLN (69 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15441652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18636948 15441652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Naramowickiej na poznańskich Winogradach. OPIS:Nieruchomość o powierzchni 44,1m2 znajduje się na VI piętrze w VI-piętrowym apartamentowcu wybudowanym przez ceni...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (54 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2009