• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Poznań

Znalezionych ofert: 281

15889023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27841952 15889023 Polecam na wynajem niezwykle klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na poznańskiej Wildzie- ul. Wierzbięcice 30a w rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z windą. Na powierzchnię 25 m2 składają się: -salon z aneksem kuchennym...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (80 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15883743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675640 15883743 Zapraszam do wynajmu kawalerki z ogródkiem w apartamentowcu ESENCJA przy ul. Garbary 104 . Rejon: Garbary, Śródka. W bliskiej odległości Parku Cytadela, rzeki Warty, Starego Rynku. Do wynajmu obligatoryjnie z miejscem postojowym w podziemnej...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
-
29 m2
2021
15888769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27824482 15888769 UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGODo wynajęcia komfortowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem.2 piętro w bloku z 2 windami.Możliwość korzystania z piwnicy oraz miejsca postojowego na ogrodzonym i zamykanym parkingu.Niedaleko przystanek autobusowy (ok 150m) i tra...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (45 zł/m2)

3
1
61.6 m2
-
15888747 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823333 15888747 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w  meble: sofę rozkładaną ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 PLN (100 zł/m2)

11
-
11 m2
1983
15888751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27823329 15888751 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meb...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 PLN (69 zł/m2)

1
-
16 m2
1983
15888748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823325 15888748 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Pokój wolny od zaraz Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem na ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (115 zł/m2)

11
-
10 m2
1983
15888749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823326 15888749 Do wynajęcia pokój jednoosobowy w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem n...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (128 zł/m2)

11
-
9 m2
1983
15888750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823327 15888750 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Pokój wolny od zaraz Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem na ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (115 zł/m2)

11
-
10 m2
1983
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (55 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15822540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616102 15822540 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (57 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15888687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27820823 15888687 Polecam do najmu ciekawie urządzone mieszkanie Idealne dla kogoś, kto lubi styl retro. Bardzo ładnie zachowane meble oraz wyposażenie lokalu widoczne zna zdjęciach. Rewelacyjna lokalizacja - ul. Urbanowska jest bardzo spokojną ulicą tuż obok Park...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 600 PLN (36 zł/m2)

2
1
44 m2
1975
15888688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27820824 15888688 Uwaga: Mieszkanie z osobnym zamykanym garażem w hali garażowej. Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w nowszym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Naramowickiej 47 (przy stacji BP Winogrady). Mieszkanie w bardzo dobrym standardz...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
2012