• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Szczecin Stare Miasto

Znalezionych ofert: 22

15009040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6697475 15009040 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji miasta, na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 42,22 m2, na które składają się:- salon połączony z kuchnia, z wyjściem na słoneczny balkon- sypialnia ( szafa w zabudowie, łózko, szafki nocna)- łaz...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 650 PLN (63 zł/m2)

2
1
42.22 m2
2017
13647266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1953061 13647266 Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni ok.47m2 składający się z dwóch pokoi, zaplecza socjalnego i wc. Znajduje się na 1 piętrze niskiej 4-piętrowej kamieniczki z 2000r. zlokalizowanej na Starówce.Dostępne gniazda telefoniczne oraz int...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (64 zł/m2)

3
-
46.7 m2
2000
15883084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27673664 15883084 Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w prestiżowej części Szczecina -na Starym Mieście.To doskonała propozycja dla inwestorów oraz przedsiębiorców planujących otwarcie restauracji, kawiarni, bistro lub inneg...

Szczecin (Stare Miasto), Warzywna

10 784 PLN (80 zł/m2)

1
-
134.8 m2
2025
15799754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26196767 15799754 Na wynajem lokal o powierzchni 47,74 m2 z widokiem na Stare Miasto w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową, usługową lub inną - również medyczną. Lokal w standardzie do wykończen...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 580 PLN (75 zł/m2)

1
-
47.74 m2
2021
15796755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26128481 15796755 Na wynajem 2 - pokojowy apartament na Starym Mieście. Mieszkanie 2 -poziomowe - na 1. poziomie wejście, korytarz z szafą, na 2. poziomie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.W kuchni - zmywarka, lodówka, mała indukcja, kuchenka mikrofalowa....

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

3 200 PLN (79 zł/m2)

2
1
40.68 m2
2021
15799753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26196766 15799753 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 64,22 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie 2 - poziomowe, z 2 sypialniami na drugim poziomie i częścią dzienną - salon z aneksem kuchennym na dole.Szafy w zabudowie,...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64.22 m2
2021
15882714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673167 15882714 Na wynajem lokal o powierzchni 42,28 m2 z widokiem na Stare Miasto w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową, usługową lub inną - również medyczną. Lokal wykończony, nowy, z anekse...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 968 PLN (94 zł/m2)

1
-
42.28 m2
2021
14516154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17199 14516154 Śliczne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65m2 zlokalizowane na Podzamczu w budynku apartamentowo-biurowym z 2008r. Apartament przekształcony na lokal biurowy. Składa się z dwóch dużych pokoi, socjala z jadalnią oraz łazienki z wc.Czynsz...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (77 zł/m2)

3
-
65 m2
2008
15604087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22280727 15604087 Oferta wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego na parterze budynku w urokliwym miejscu na Starym Mieście.Lokal o powierzchni 19mkw, posiada możliwość podłączenia wody i kanalizacji.Idealny pod biuro rachunkowe, kosmetyczkę.Ogrzewanie miejskie. Świa...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 999 PLN (105 zł/m2)

11
-
19 m2
2001
15530317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20609386 15530317 Wyjątkowe mieszkanie na wynajem – ul. Szarotki, SzczecinOferuję do wynajęcia stylowe i nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Szarotki w Szczecinie. Lokal wyróżnia się eleganckim designem, funkcjonal...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
50 m2
-