• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 233

15581135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21791513 15581135 Przedmiotem najmu jest komfortowo i nowocześnie urządzone 3 pokojowe nowe mieszkanie na Bielanach (Młociny) ul. Książąt Mazowieckich, na spokojnym osiedlu. Mieszkanie o pow. 56 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na bardzo dużą logg...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (82 zł/m2)

3
1
55 m2
2024
15840909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786152 15840909 Do wynajęcia biuro przy metrze Stare Bielany.Bez barier, winda.W skład powierzchni wchodza:- duża sala open space (ok 60m2)- biuro na 3 stanowiska za szklanymi szybami (ok 12m)- pokoj ok 8m2 z oknem- kuchnia- toaletyIdealny dojazd ze wszystkich dziel...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 667 PLN (77 zł/m2)

11
-
100 m2
2013
15841055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787817 15841055 Moduł biurowy na 2 piętrze, do dowolnej aranżacji.Składa się z:- otwartego biura- pokoju na 4 biurka- pokoju na 4 biurka lub salę konferencyjną- kuchni - pokoju socjalnego (9m2)- magazynku (3m2)Biuro współdzieli toalety i korytarz z innymi najemcami...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 354 PLN (77 zł/m2)

11
-
122 m2
2013
15798343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26166893 15798343 Oferujemy biuro w top lokalizacji na Starych Bielach. - 100 mkw, 4p z windą- duży open space (ok 70m2) z oknami w stronę zachodnio- północną - jasny- mały, zamykany gabinet (ok 15m2) z dużym oknem- dwie toalety- wyłącznie dla tej powierzchni- kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 667 PLN (77 zł/m2)

11
-
100 m2
2013
15867762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27351636 15867762 Ogrzewany moduł magazynowo-produkcyjno-biurowy o powierzchni ok. 354 mkw. (214 mkw. + 139 mkw.).Powierzchnia składa się z 2 sąsiadujących ze sobą modułów (rzut w załączeniu).Brama automatyczna z poziomu 0. Przyłącze wody na powierzchni.Podłoga przemy...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 002 PLN (34 zł/m2)

1
-
353 m2
1980
15852805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27040651 15852805 Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia 62 m² Parter Bielany - od zarazDo wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 62 m², położony na warszawskich Bielany w kamienicy przy ul. Stefana Żeromskiego. Lokal znajduje się na parterze bud...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (84 zł/m2)

2
-
62 m2
1975
15203757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12517873 15203757 -------- for English check below --------Ekskluzywny apartament, zaprojektowany i wykonany przez renomowaną pracownię architektoniczną.Wszystko znajduje się w pieszym dystansie:- galeria Młociny- METRO Młociny- tramwaje- autobusy- sklepy- szkoły- fit...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15871054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27453390 15871054 Do wynajęcia mały moduł magazynowy z małym pokojem biurowym o łącznej powierzchni 70,68 mkw. w kompleksie magazynowym na Bielanach.Toalety na powierzchniach wspólnych. Możliwość wynajęcia biura na piętrze budynku.Zużycie wody i energii elektrycznej -...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 544 PLN (36 zł/m2)

1
-
70 m2
1980
15846412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26886726 15846412 Ogrzewany moduł magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 214 mkw. Brama automatyczna z poziomu 0. Przyłącze wody na powierzchni.Podłoga przemysłowa, niepyląca.Przydział mocy w zależności od zapotrzebowania.Możliwość podjazdu dużych aut dostawczych.To...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 704 PLN (36 zł/m2)

1
-
214 m2
1980
15843651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26809108 15843651 Do wynajęci moduł magazynowy o powierzchni 75,16 mkw. z wygodnym dostępem z zewnątrz w kompleksie magazynowym na Bielanach.Toalety na powierzchniach wspólnych. Możliwość wynajęcia biura na piętrze budynku.Zużycie energii elektrycznej - według wskazań...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 156 PLN (42 zł/m2)

1
-
75 m2
1980
15798344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26166895 15798344 Do wynajęcia dobrze doświetlony moduł biurowo-magazynowy o powierzchni 139 mkw., z dostępem do bramy na poziomie 0.Wewnątrz aneks kuchenny oraz pomieszczenia mogące spełniać przeznaczenie biurowe.Toalety na powierzchniach wspólnych. Kompleks na które...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 143 PLN (37 zł/m2)

1
-
139 m2
-
15374149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
metro | 2 oddzielne pokoje | zielona okolica 17089644 15374149 Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze. Z tego względu zamontowane są rolety antywłamaniowe, natomiast okolica jest spokojna.Powierzchnia mieszkania wynosi ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
37 m2
1968