• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 241

15793940 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 3 pokoje blisko metra Imielin 26055089 15793940 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64,88 m2, piętro 57 z windą w budynku z 2018r. przy ul. Dereniowej, Ursynów Centrum.Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4 900 zł + 1 100 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Kaucja 6 000 zł.Bardzo d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (77 zł/m2)

3
-
64 m2
2018
15879356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27613392 15879356 -------- for English check below --------Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie z loggią wychodzącą na zielony ogródek.3 oddzielne, niezależne i zamykane pokoje.Wpełni wyposażone w sprzęt AGD.W okolicy liczne sklepy, szkoły, przystasnki autobusowe oraz st...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 455 PLN (53 zł/m2)

4
1
65 m2
-
15873087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . 27511907 15873087 SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 59 m. Kuchnia umeblowana i wypo...

Warszawa (Ursynów), ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza

3 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
59 m2
2010
15870500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428577 15870500 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 930 m2 na 1 piętrze w biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------------Bez prow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 198 PLN (34 zł/m2)

9
-
930 m2
2010
15849771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980264 15849771 Do wynajęcia lokal użytkowy położony w spokojnej części Kabat, przy ul. Pod Lipą. To miejsce, które łączy kameralną atmosferę z bardzo dobrą komunikacją i wygodnym dostępem dla pracowników lub klientów.Lokal znajduje się na parterze w bloku mieszkaln...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (38 zł/m2)

1
-
79 m2
1999
15853783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27060505 15853783 Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na najwyższej kondygnacji budynku przy ul. Wąwozowej. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności, a lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 PLN (62 zł/m2)

3
1
64 m2
1996
15773272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25632635 15773272 Lokal biurowy 111 m.kw.na Ursynowie.Do wynajęcia moduł biurowy 111 m2 w Warszawie (Ursynów) na 2 piętrze - gotowe do wprowadzenia.W tej chwili układ gabinetowy. Możliwość powiększenia lokalu. PARKINGBudynek posiada naziemny parking strzeżony, oraz ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 089 PLN (55 zł/m2)

5
-
111 m2
-
15848234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26935193 15848234 Wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 45 m² zlokalizowane – tuż przy stacji metra Imielin.Osiedle z całodobową ochroną , wewnętrznym zielonym dziedzińcem, stawem i placem zabaw.Układ pomieszczeń:- salon z aneksem kuchennym- ogród zimowy z przeznac...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (89 zł/m2)

2
1
45 m2
2010
15778629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25754444 15778629 Lokal usługowo-handlowy 111 m.kw.na Ursynowie.Do wynajęcia moduł usługowohandlowobiurowy 111 m2 w Warszawie (Ursynów) na parterze.2 wejścia z ulicy (jedno szerokie).5 pomieszczeń.Łazienki.kuchnia.Idealny na działalność usługową i handlową PARKINGBudy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 089 PLN (55 zł/m2)

5
-
111 m2
-
15773271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25632633 15773271 Lokal biurowy 240 m.kw.na Ursynowie.Do wynajęcia moduł biurowy 240 m2 w Warszawie (Ursynów) na 5 piętrze z własnym zapleczem socjalnym i tarasem - gotowe do wprowadzenia.W tej chwili układ gabinetowy. Możliwość powiększenia lokalu. PARKINGBudynek po...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 186 PLN (59 zł/m2)

7
-
240 m2
-
15674001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23719860 15674001 Piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie !!! Budynek z 2006r.Oferowane z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, oraz miejscem parkingowym na poziomie -1 - wszystko w cenie najmuMieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (60 zł/m2)

2
-
60 m2
2006
15848228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935158 15848228 Lokal 52m Ursynów-Kabaty. Lokal dwu poziomowy. Posiada bezpośrednie wejście z ciągu pieszego i od ulicy, więc idealnie nadaje się na biuro handlowo-usługowe. Nie daleko metro i przystanki autobusowe. Posiada własna klimatyzacje i łazienkę. Obecnie mi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (83 zł/m2)

11
-
52 m2
-