• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 865

13104334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87124 13104334 Do wynajęcia biuro 162 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. Moduł 5 pokojowy. Powierzchnie biur od 11 m.kw. do 400 m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budyne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 246 PLN (57 zł/m2)

11
-
162 m2
-
13056379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 86932 13056379 Do wynajęcia biuro usytuowane na warszawskiej Woli. Powierzchnia biura to 150 m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budynek wyposażony w windę. Na parterze znaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
150 m2
-
12766105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 85544 12766105 Lokal 150,59 m2 (parter 61,22 m2 + piętro 89,37 m2)  Lokal znajduje się w zadaszonym nowym pasażu handlowym pomiędzy dwoma budynkami na terenie osiedla strzeżonego 24 godziny na dobę  Lokal posiada jedno miejsce garażowe.  W sąsiednich lo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
150 m2
-
14110461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103567 14110461 Dowolne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na Woli !!!Obiekt zlokalizowany będzie w Dzielnicy Wola, z komunikacją , wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy.Lokalizacja nieruchomości ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 600 PLN (100 zł/m2)

11
-
396 m2
-
13333627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88280 13333627 Budynek:Budynek biurowy położony w kompleksie budynków biurowych na warszawskiej Woli. Kameralna okolica. Optymalne położenie pod względem komunikacyjnym, kilka minut samochodem do centrum oraz dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy i tram...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 444 PLN (61 zł/m2)

11
-
204 m2
1990
14642951 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154730 14642951 Do wynajęcia biuro 20 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe. Ochroną 247. Bardzo dobra komunikacja. Metro. Możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 300 zł . Cena wyn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 240 PLN (62 zł/m2)

11
-
20 m2
-
14176199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105019 14176199 Nowoczesny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia jedno piętro (pierwsze) o powierzchni 1279,96 m2, spełniającej najwyższe standardy. Nowoczesny charakter zabudowy podkreśla zestawienie ostrych brył metalu z miękkimi łukami i zaokrągleniami elew...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

98 587 PLN (77 zł/m2)

11
-
1288 m2
-
14176169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105034 14176169 Nowoczesny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia jedno piętro (pierwsze) o powierzchni 140 m2, spełniającej najwyższe standardy. Nowoczesny charakter zabudowy podkreśla zestawienie ostrych brył metalu z miękkimi łukami i zaokrągleniami elewacji...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 716 PLN (77 zł/m2)

11
-
140 m2
-
14176180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105021 14176180 Nowoczesny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia jedno piętro (pierwsze) o powierzchni 180 m2, spełniającej najwyższe standardy. Nowoczesny charakter zabudowy podkreśla zestawienie ostrych brył metalu z miękkimi łukami i zaokrągleniami elewacji...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 777 PLN (77 zł/m2)

11
-
180 m2
-
14110464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103561 14110464 Dowolne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na Woli !!!Obiekt zlokalizowany będzie w Dzielnicy Wola, z komunikacją , wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy.Lokalizacja nieruchomości ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (100 zł/m2)

11
-
68 m2
-
13104291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87134 13104291 Do wynajęcia biuro usytuowane na warszawskiej Woli. Powierzchnia biura to 200 m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budynek wyposażony w windę. Na parterze znaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (62 zł/m2)

11
-
200 m2
-
13102166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87088 13102166 Do wynajęcia biuro 17 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. . Powierzchnie biur od 11 m.kw. do 200 m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budynek wyposażony w w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 024 PLN (60 zł/m2)

11
-
17.07 m2
-