• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 6 242

12652497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 85262 12652497 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 39 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy . WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL. 884 884 182 Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 PLN (60 zł/m2)

2
-
39 m2
-
12652427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 85221 12652427 Do wynajęcia powierzchnia ok. 46 m.kw.- w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). 2 pokoje.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (65 zł/m2)

2
-
46 m2
1955
12550037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84681 12550037 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
728 m2
2019
12550071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84679 12550071 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 250 PLN (63 zł/m2)

11
-
132 m2
2019
12499198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 84517 12499198 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 530 PLN (78 zł/m2)

11
-
161 m2
2019
15331271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16011272 15331271 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 19 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 267 PLN (65 zł/m2)

7
-
19.5 m2
1955
14642925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154732 14642925 Biura w Śródmieściu Warszawy.Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada.. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Okolica obfituje w restauracje, sklepy i szereg punktów usł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 783 PLN (72 zł/m2)

11
-
412 m2
-
14642840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154725 14642840 Biura w Śródmieściu Warszawy.Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada.. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Okolica obfituje w restauracje, sklepy i szereg punktów usł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 279 PLN (72 zł/m2)

11
-
17.7 m2
-
14599278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147528 14599278 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru ele...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 619 PLN (54 zł/m2)

11
-
30.05 m2
-
14599241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147521 14599241 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Możliwość podziału lokalu na 65m2+87m2.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę str...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 474 PLN (55 zł/m2)

11
-
153 m2
-
14572861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 142862 14572861 Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację, zarówno w formie otwartej przestrzeni, jak i trad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 541 PLN (78 zł/m2)

11
-
109.5 m2
-
14351812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 124148 14351812 Koszty eksploatacyjne: wg licznika.Kaucja dwumiesięczna w kwocie brutto.Czas trwania umowy najmu:-do 60 m2 minimum 1 rok.Miejsce parkingowe cena netto 165,00 zł.Cały obiekt ogrodzony, monitorowany i chroniony.Obiekt składa się z 8 budynków o wysokośc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 472 PLN (54 zł/m2)

11
-
155.52 m2
-