• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 159

15831768 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26699379 15831768 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Lokalizacja:Budynek posadowiony jest na Starym Mieście, blisko głównych arterii komunikacyjnych i jednego z największych węzłów przesiadkowych pl. Jana Pawła II. Lokali...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 642 PLN (67 zł/m2)

11
-
99 m2
-
15824842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26649569 15824842 Lokal usługowy 92 m2, Atal Tower OSOBA PROWADZĄCASylwia BednarskaSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego położonego w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego w inwestycji A...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 000 PLN (98 zł/m2)

3
-
92 m2
2018
15801068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26225847 15801068 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy idealny pod biuro lub działalność usługową. Lokal znajduje się w samym rynku w otoczeniu szkół językowych, szkoły malarstwa oraz salonu kosmetycznego świetn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 092 PLN (70 zł/m2)

11
-
44 m2
-
15799506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26190872 15799506 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Romana Dmowskiego o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (65 zł/m2)

3
1
55 m2
2015
15801069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26225849 15801069 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy idealny pod biuro lub działalność usługową. Lokal znajduje się w samym rynku w otoczeniu szkół językowych, szkoły malarstwa oraz salonu kosmetycznego świetn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 297 PLN (70 zł/m2)

11
-
105 m2
-
15796539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26120438 15796539 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Lokal dostępny od zaraz, do własnej aranżacji w prestiżowej lokalizacji. Polecam do wynajęcia lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 108,...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 800 PLN (100 zł/m2)

3
-
108 m2
2021
15834211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26791934 15834211 LOKAL PRZY RYNKU DO WYNAJĘCIALokal usługowy z witryną, składa się z powierzchni usługowej, 5 pokoi oraz łazienki. Wejście od ulicy oraz od podwórka. Opiekun oferty:Magdalena Borońskatel. 602 101 602Lokal jest po generalnym remoncie, wymieniona został...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (96 zł/m2)

5
-
52 m2
1935
15838562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26733539 15838562 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego, wykończonego wysokim standardzie, w oparciu o materiały ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 600 PLN (69 zł/m2)

3
2
67 m2
2018
15824813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26649568 15824813 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Wyjątkowy apartament na wynajem, położony bezpośrednio przy rzece, oferujący niezakłócony widok na panoramę Wrocławia. To propozycja dla najbardziej wymagających najemców, łącząca p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 999 PLN (87 zł/m2)

3
2
92 m2
2020
15812092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26465208 15812092 Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA ***Nowy apartament premium 111 m2 4 pokoje taras 70 m2 Przedmieście OławskieSerdecznie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 500 PLN (113 zł/m2)

4
2
111 m2
2025
15799242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26184525 15799242 Przepięknie wykończone mieszkanie w nowej inwestycji blisko Rynku!Dostępne od zaraz!Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602***Wyłącznie w SDP NIeruchomości***(English description below...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (94 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15655377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal narożny z witrynami w samym sercu Wrocławia 23386581 15655377 PROWIZJA 0%DO WYNAJĘCIA LOKAL GASTRONOMICZNY - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA W SERCU WROCŁAWIAMarzysz o restauracji, kawiarni lub barze w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych Wrocławia?Ten lokal to wyjątkowa okazja!LOKALIZACJA:Nowoczesny b...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

42 000 PLN (158 zł/m2)

11
-
266 m2
-