• Nieruchomości na wynajem
 

Domy na wynajem Drzewce Długa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Długa i Drzewce

Znaleźliśmy 488 podobnych ofert: Na wynajem domy

15857520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 5-pokojowe biuro na willowym Mokotowie 27122934 15857520 Do wynajęcia 5-pokojowy dom 110m2 w zabudowie bliźniaczej, na działce 200 m2, Mokotów-Wyględów.Dwie niezależne kondygnacje, doskonały na potrzeby firmy, na biuro projektowe, biuro rachunkowe, gabinety medyczne, psychologiczne, salon piękności, itp. D...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (64 zł/m2)

5
-
110 m2
1996
15763924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestrony i słoneczny dom przy lesie Kabackim 25435248 15763924 Do wynajęcia 5-pokojowy, 2-kondygnacyjny dom szeregowiec 205m2 z 2017r., na działce 200m2, Ursynów, Dąbrówka.Dostępny bez mebli ruchomych, doskonały na cele mieszkaniowe, również na siedzibę firmy lub biuro.Cena: 9500 zł + media wg zużycia (prąd, wod...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (46 zł/m2)

5
-
205 m2
-
15519750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 20369246 15519750 REZERWACJA Do wynajęcia wyodrębniona część domu, o powierzchni 150 m2, zlokalizowanego na os. KSM . Pomieszczenia wchodzące w skład domu to: 5 pokoi ( 15 łóżek z możliwością dostawienia dodatkowych - są na stanie w magazynie), 2 łazienki z p...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 500 PLN (23 zł/m2)

5
-
150 m2
2008
15517562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 20316475 15517562 REZERWACJA Do wynajęcia dwukondygnacyjny dom, o powierzchni 270 m2, zlokalizowany na os. KSM w Kielcach. Pomieszczenia wchodzące w skład domu to: 10 pokoi ( 29 łóżek z możliwością dostawienia dodatkowych - są na stanie w magazynie), 2 łazienk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 000 PLN (26 zł/m2)

10
2
270 m2
2008
15871415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27469192 15871415 Do wynajęcia komfortowy, duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Gumieńce.To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą jako biuro, kancelaria, siedziba firmy.Dużym atutem jest położenie w bardzo cichej i spokoj...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

10 000 PLN (28 zł/m2)

6
2
363 m2
2025
15759400 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tarnów, ul.H.Marusarz, dom 80 m2, parterowy z ogrodem 25337602 15759400 Tarnów, dzielnica Rzędzin ul.H.Marusarz - rewelacyjne miejsce do zamieszkania ! - parter domu o pow. 80 m2 - poddasze w stanie surowym ( do wykorzystania na pralnie, garderobę) - 2 duże pokoje , jasna kuchnia umebl...

Tarnów, Heleny Marusarz

2 500 PLN (31 zł/m2)

2
1
80 m2
1980
15890479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27878390 15890479 Nowa oferta! Do wynajęcia oferujemy przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Rynek - pierwotny Dom znajduje się na działce o powierzchni 670 m2 , co stanowi idealną...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

6 000 PLN (43 zł/m2)

3
-
138 m2
-
15778427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25752215 15778427 AGENT PROWADZĄCY:Svitlana LutsTel: 602-101-602Opis nieruchomości:Budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 3 pokoje 2-3 osobowych, co łącznie daje 9 miejsc noclegowych. Każdy pokój będzie w pewni umeblowany i wyposażon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (31 zł/m2)

3
1
120 m2
1980
15862274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27223597 15862274 8-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 160,48 m z garażem i stodołą we WrocławiuOpiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części Wrocławia przy ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 999 PLN (83 zł/m2)

8
2
180 m2
-
15857139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27115934 15857139 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)Serdecznie polecam do wynajęcia skrajny dwupoziomowy dom w Radomierzycach. Jest to dom zabudowie bliźniaczej położony ...

Radomierzyce (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

8 500 PLN (59 zł/m2)

5
2
144 m2
2023
15670174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23632696 15670174 Na wynajem oferujemy całe I piętro domu o łącznej powierzchni ok. 156 m² idealne dla firm poszukujących komfortowego zakwaterowania dla pracowników. Metraż części domu pod wynajem to ok. 80 m2. Lokalizacja: Pilchów spokojna okolica, szybki dojazd d...

Pilchów (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

3 100 PLN (20 zł/m2)

4
1
156 m2
2024
15882666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27671313 15882666 Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok. 250 m², zlokalizowany na Bezrzeczu – w cichej, zielonej i spokojnej części Szczecina, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia dobre warunki do zamieszkania w ramach wynajmu dla firm, w...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 900 PLN (28 zł/m2)

6
2
250 m2
1990