• Nieruchomości na wynajem
 

Domy na wynajem Szczęsne Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słoneczna i Szczęsne

Znaleźliśmy 488 podobnych ofert: Na wynajem domy

15847276 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom do wynajęcia w Sopocie Dolnym 26905898 15847276 Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy do wynajęcia dom wolnostojący z ładnie zagospodarowanym ogrodem i terenem od frontu położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Sopot Wyścigi, zaledwie kilka kroków od plaży. To idealne mie...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

18 800 PLN (66 zł/m2)

6
3
285 m2
2005
15890138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27872062 15890138 DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY DOM , tuż za Muchoborem Wielkim W SMOLCU, NOWE OSIEDLE, SZYBKI DOJAZD DO AOW 4 SYPIALNIE, 2 ŁAZIENKI, GARAŻ, OGRÓD Do wynajęcia komfortowy dom szeregowy w Smolcu, ul. Śliwkowa Zapraszam do wynajęcia przestronnego i ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 499 PLN (36 zł/m2)

5
2
180 m2
-
15413143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 17988446 15413143 Bliźniak 5 pokoi Bielany Wrocławskie, pierwszy najem Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy dom w miejscowości Bi...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

10 000 PLN (71 zł/m2)

5
-
140 m2
2023
15065198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 8677447 15065198 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Słoneczny bliźniak z pięcioma pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku !!Garaż w bryle budynku15 min autem do Placu GrunwaldzkiegoOtoczenie nieruchomości:Niska zabudowa bliźniacz...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

7 000 PLN (49 zł/m2)

5
-
144 m2
2022
15861334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27204047 15861334 Wolnostojący dom położony na Mokotowie - Wyględów. Suterena: kuchnia, duży pokój z kominkiem.Wysoki parter: salon, toaleta, 3 gabinety, garaż(70m), zaadoptowany na powierzchnię magazynowo-biurową.I piętro: 3 pokoje, łazienka.II piętro 2 pokoje, łazie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (33 zł/m2)

10
-
450 m2
1936
15870096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27419067 15870096 DO WYNAJĘCIA : Lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 60,00 m2 ; w budynku dwu-lokalowym. Przedmiotowy lokal posadowiony jest na działce o pow.178 m2 . Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe oraz miejsce na śmietnik na tzw. części ws...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

5 000 PLN (83 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15886549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27761843 15886549 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Informuję, iż posiadam do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej,Dostępna od 1 lipca będzie część od strony ulicy Rumianej (ok. 360 m2 ) .Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymaga...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (54 zł/m2)

5
-
350 m2
-
15885096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27717115 15885096 Do wynajęcia komfortowy, nieumeblowany segment na strzeżonym osiedlu, na warszawskim Wilanowie.Poziom I:Przestronny salon z wyjściem na słoneczny taras.Całkowicie umeblowana i wyposażona kuchnia,Toaleta,Poziom II:Cztery sypialnie, balkon,Łazienka,Poz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (63 zł/m2)

6
2
200 m2
2020
15699256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24164277 15699256 Przedstawiam Państwu ofertę świeżo wykończonego bliźniaka na Mierzynie. Znajduje się on na zamkniętym osiedlu z prywatnym stawem. Każdy z budynków usytuowany jest w sposób gwarantujący intymność oraz piękne widoki.Dom składa się z salonu połączonego ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

7 000 PLN (58 zł/m2)

4
2
120 m2
2024
15424348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe bliżniaki - URSYNÓW 18248716 15424348 IDEALNE NA KAŻDY CEL Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynków w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej.( cisza, spokój ).Niewątpliwą zaletą inwestycji jest cisza, dużo zieleni oraz otoczenie niskiej ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (72 zł/m2)

4
-
138 m2
2021
15852834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27041765 15852834 Przedstawiam wyjątkową ofertę - elegancki, wolnostojący dom do wynajęcia, położony na pięknej, zielonej działce w spokojnej części Smolca, zaledwie 15 minut od centrum Wrocławia. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, prywatność i kontakt z...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

10 000 PLN (63 zł/m2)

5
2
160 m2
2005
15718404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny dom dla rodziny lub firmy 24552547 15718404 Do wynajęcia 5-pokojowy, 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 170m2, z 2024r. na działce 550m2, Ursynów, Jeziorki Północne.Nowy, czeka na pierwszych najemców, idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy, na biuro, kancelarię prawną, przedszkole, żłob...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (74 zł/m2)

5
-
170 m2
-