• Nieruchomości na wynajem
 

Domy na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 139

15869173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27402991 15869173 Do zamieszkania o 1 lipca - do oglądania od jużKomfortowy dom w prestiżowej lokalizacji – Wilanów- ul. DostatniaOferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych częś...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (55 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15891085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27885904 15891085 Nowoczesny dom typu bliźniak o powierzchni 215 m² po generalnym remoncie wykonanym według projektu architekta wnętrz. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie z dbałością o detale i komfort codziennego życia.Dom składa się z trzech kondygnacji: ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (55 zł/m2)

4
2
215 m2
2000
15887517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom 80 m2 | ul. Ostródzka | Kwatera pracownicza 27784834 15887517 Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom o powierzchni ok. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceDom został odświeżony — pomieszczenia są odmalowane na biało. Nieruchomość ogrzewana jest gazem (nowoczesny piec gazowy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
80 m2
-
14828090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bemowo - piętro domu na biuro 15772 14828090 BEMOWO - wyjątkowa oferta do wynajęcia - na działalność biurową, kancelarię, siedzibę firmy itp. Luksusowa i elegancka willa przystosowana i podzielona na dwa osobne biura. Do wynajęcia jest biuro na piętrze z oddzielnym wejściem. Parter budynku zajm...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (38 zł/m2)

5
-
170 m2
2002
15858966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny dom na wynajem Ursynów Makolągwy 27160213 15858966 Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 208 m², położony w spokojnej i zielonej części Warszawy, przy ulicy Mąkolągwy na Ursynowie.Idealne miejsce pod względem komunikacyjnym....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 980 PLN (48 zł/m2)

6
2
208 m2
-
15848237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 26935172 15848237 Dom szeregowy o powierzchni 270 m², 8 pokoi.Działka 450 m².2 garaże, miejsca do parkowania również przed posesją.Piwnica, ogród, monitoring, światłowód. Przy stacji metra Wilanowska.Idealny na biuro, punkt opieki nad dziećmi, etc.Zamieszczona oferta ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (56 zł/m2)

8
-
270 m2
-
15857520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 5-pokojowe biuro na willowym Mokotowie 27122934 15857520 Do wynajęcia 5-pokojowy dom 110m2 w zabudowie bliźniaczej, na działce 200 m2, Mokotów-Wyględów.Dwie niezależne kondygnacje, doskonały na potrzeby firmy, na biuro projektowe, biuro rachunkowe, gabinety medyczne, psychologiczne, salon piękności, itp. D...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (64 zł/m2)

5
-
110 m2
1996
14755213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 3029582 14755213 Saska Kępa Dom na wynajem 160 m² Do wynajęcia wyjątkowy, zadbany dom położony w sercu Saskiej Kępy - jednej z najbardziej malowniczych i prestiżowych dzielnic Warszawy. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, zieleń oraz klima...

Warszawa (Praga-Południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (88 zł/m2)

5
2
160 m2
1955
15857357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowy dom z ogrodem 27121574 15857357 Do wynajęcia 3-pokojowy parterowy dom wolnostojący 80 m2 na działce 1450 m2, Białołęka Brzeziny.Doskonały dla pracowników, studentów.Cena: 5400 zł + media wg zużycia. Kaucja 5900 zł.Cicha i spokojna okolica, w promieniu 400m sklepy spożywcze, apteka,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (68 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15849314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny, wygodny dom na biuro, klimatyzacja 26963625 15849314 Do wynajęcia 3-kondygnacyjny segment skrajny 351m2 z 2007 r. na działce 663m2, Bielany Radiowo.Klimatyzacja, okablowanie okablowanie teleinformatyczne, budynek doskonały na siedzibę firmy, biuro projektowe, biuro rachunkowe, biuro, dla programistów. ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 500 PLN (41 zł/m2)

10
-
351 m2
2007
15841240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny dom dla rodziny lub firmy, ogród 26788833 15841240 Do wynajęcia 2-piętrowy 5-pokojowy dom (bliźniak) 150m2 z 2024r. na działce 420m2, Wawer, Nadwiśle.Przestronny, funkcjonalny, doskonały dla rodziny z dziećmi lub na potrzeby firmy. Cena: 12 000 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (80 zł/m2)

5
-
150 m2
2024
15886623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny dom na biuro lub gabinety 27763025 15886623 Do wynajęcia 7-pokojowy dom 110m2 w zabudowie szeregowej, na działce 347 m2, Mokotów, Wyględów.Doskonały na cele mieszkaniowe dla firmy lub na biuro projektowe, biuro rachunkowe, dom jest również dostosowany pod usługi beautywellness, na salon piękno...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (72 zł/m2)

7
-
110 m2
-