• Nieruchomości na wynajem
 

Domy na wynajem

Znalezionych ofert: 466

15466893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 19199604 15466893 Na wynajem duży, klimatyczny dom z 4 sypialniami (9 pokoi) i 3 łazienkami, w okolicy Jeziora Szmaragdowego, z zaaranżowanym tarasem, ogrodem i garażem na 2 samochody.Sercem domu jest przestronna kuchnia z jadalnią, otwarta na salon z kominkiem i wyjś...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

10 000 PLN (25 zł/m2)

6
3
400 m2
2000
15870614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27434093 15870614 Na wynajem oferujemy wyjątkowy, w pełni umeblowany dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Wielka Wieś tuż pod Tarnowem. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, prywatności oraz bardzo niskich kosztów utrzymania. Największe a...

Wielka Wieś (Małopolskie, gm. Wojnicz)

2 800 PLN (38 zł/m2)

3
1
74 m2
1971
15895654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27962131 15895654 Na wynajem komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Modlińskiej w Warszawie (Białołęka).Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny lub jako zakwaterowanie dla pracowników.Naj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (54 zł/m2)

4
2
110 m2
2007
15869173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27402991 15869173 Do zamieszkania o 1 lipca - do oglądania od jużKomfortowy dom w prestiżowej lokalizacji – Wilanów- ul. DostatniaOferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych częś...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (55 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15887519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27784884 15887519 Nowoczesny i komfortowy dom w spokojnej, zielonej części Sadyby to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni zarówno do życia, jak i prowadzenia działalności. Nieruchomość łączy funkcjonalność z eleganckim wykończeniem, oferując wygodę co...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 500 PLN (63 zł/m2)

7
3
245.08 m2
-
15636705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22966559 15636705 Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchni około 18 0 metrów kwadratowych. Zlokalizowany w spokojnej okolicy na południu miasta, jednocześnie blisko wylotu na obwodnic...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (42 zł/m2)

4
1
180 m2
2005
15714287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 24455958 15714287 Na wynajem oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 550 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji – Konstancinie-Jeziornie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, przestrzeni i prywatności, z ...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

20 000 PLN (36 zł/m2)

6
3
550 m2
-
15847276 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom do wynajęcia w Sopocie Dolnym 26905898 15847276 Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy do wynajęcia dom wolnostojący z ładnie zagospodarowanym ogrodem i terenem od frontu położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Sopot Wyścigi, zaledwie kilka kroków od plaży. To idealne mie...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

18 800 PLN (66 zł/m2)

6
3
285 m2
2005
15896900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27991559 15896900 Kontakt telefoniczny: 515113672KWATERA PRACOWNICZA -WYNAJEM TYLKO DLA FIRM ZAREJESTROWANYCH W POLSCEMożna dzwonić wieczorami.Do wynajęcia wolnostojący dom jednorodzinny w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Częściowo umeblowany.Lokalizacja: Nadma - Ma...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

7 500 PLN (34 zł/m2)

6
-
220 m2
2008
15868919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny lokal na catering/imprezy okolicznościowe 27394365 15868919 Do wynajęcia 1-piętrowy lokal usługowo-gastronomiczny 611 m2, Ząbki.Przestronny, elegancki. Obecnie funkcjonuje jako sala bankietowa. Idealny na restaurację, catering, imprezy okolicznościowe, inne usługi.Cena: 22 000 zł netto + media wg zużycia. Wym...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

22 000 PLN (36 zł/m2)

5
-
611 m2
-
15895273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 5 pokoi, ogródek 27961883 15895273 Do wynajęcia 5-pokojowy 2-piętrowy segment 124m2 z 2012r. na działce 150m2, Stare Włochy.Idealny dla rodziny.Cena: 9 600 zł + media wg zużycia. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, blisko liczne sklepy i punkty usługowe, żłobek, przedszkole, szkoła p...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 600 PLN (77 zł/m2)

5
-
124 m2
-
15886623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny dom na biuro lub gabinety 27763025 15886623 Do wynajęcia 7-pokojowy dom 110m2 w zabudowie szeregowej, na działce 347 m2, Mokotów, Wyględów.Doskonały na cele mieszkaniowe dla firmy lub na biuro projektowe, biuro rachunkowe, dom jest również dostosowany pod usługi beautywellness, na salon piękno...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (72 zł/m2)

7
-
110 m2
-