• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Świebodzice Rynek

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świebodzice i Rynek

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15834211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26791934 15834211 LOKAL PRZY RYNKU DO WYNAJĘCIALokal usługowy z witryną, składa się z powierzchni usługowej, 5 pokoi oraz łazienki. Wejście od ulicy oraz od podwórka. Opiekun oferty:Magdalena Borońskatel. 602 101 602Lokal jest po generalnym remoncie, wymieniona został...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (87 zł/m2)

5
-
52 m2
1935
15881508 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27634937 15881508 Do wynajęcia lokal o powierzchni 70 m² , zlokalizowany w Duchnicach , w gminie Ożarów Mazowiecki . Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem do trasy A2 oraz szybkim dostępem do Warszawy. Dynamic...

Duchnice (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

4 920 PLN (70 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15877621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27574900 15877621 Do wynajęcia hala o powierzchni 380 m2 zlokalizowana w Masłowie Pierwszym. Hala wykonana z prefabrykatów (lekkiej konstrukcji), pokrycie dachowe - płyta warsztatowa 13cm, posadzka niepyląca. Wymiary hali wymiary 22,5 x 17. Wysokość hali: do le...

Masłów Pierwszy (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

6 543 PLN (17 zł/m2)

11
-
380 m2
2006
15877393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27569444 15877393 Do wynajęcia dwupoziomowy lokal o powierzchni 12 0 m2, z przeznaczeniem na działalność biurową lub biurowo-usługową. Dobra lokalizacja: w odległości 500 m CH Targówek i wjazd na trasę Toruńską, dojazd do centrum Warszawy ok. 20 min. (13 km). ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (30 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15870038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27417800 15870038 Lokal usługowy 171,23 m² - centrum Kielc, ul. Warszawska Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m², usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego w ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

8 610 PLN (50 zł/m2)

11
-
171 m2
2012
15635573 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22945145 15635573 Do wynajęcia hala o powierzchni ok. 1600 m2, zlokalizowana na ogrodzonym terenie w dzielnicy Czarnów, w Kielcach. Konstrukcja hali stalowa, pokryta blachą, ściany z pustaka ocieplone styropianem 10cm, dach z płyty warstwowej pokryty blachą, posa...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

43 295 PLN (27 zł/m2)

11
-
1600 m2
-
15611646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22434199 15611646 Do wynajęcia magazyn o powierzchni 200 m2, zlokalizowany przy ul. Młochowskiej w Rozalinie, gm. Nadarzyn. Dobry dojazd do trasy S8. Doskonała propozycja na prowadzenie działalności. Hala nieogrzewana, posadzka betonowa. Dwa wejścia. Rozkład ...

Rozalin (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

4 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15600465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22197132 15600465 Do wynajęcia hala magazynowa o pow. 200 m2, zlokalizowana na monitorowanym, chronionym terenie przy ulicy Skrajnej w Kielcach . Hala wybudowana z płyty warstwowej, posadzka betonowa. Doprowadzony prąd, hala oświetlona. Brak ogrzewania. Szeroko...

Kielce (Niewachlów pierwszy) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

4 059 PLN (20 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15578624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21730744 15578624 Do wynajęcia lokal o pow. około 43 m2 m2 znajdujący się w podwyższonej piwnicy w budynku biurowym na ogrodzonym i dozorowanym terenie w dzielnicy Pakosz. Lokal składa się z jednego pomieszczenia magazynowego z dostępem do części biurowych i san...

Kielce (Pakosz) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

688 PLN (16 zł/m2)

11
-
43 m2
-
15559060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21271348 15559060 Do wynajęcia pokoje biurowe o łącznej pow. 189,4 m2, położone w budynku biurowym, jednopiętrowym. Pokoje usytuowane częściowo na parterze i częściowo na piętrze. Budynek zlokalizowany w południowej części Kielc, w dzielnicy przemysłowej, w sąsie...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

10 417 PLN (55 zł/m2)

11
-
189 m2
1980
15554541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21082263 15554541 Do wynajęcia hala handlowo - usługowa o pow. 650 m2 stanowiąca odrębny lokal wchodzący w skład kompleksu handlowego zlokalizowanego w dzielnicy Piaski. Budynek jednokondygnacyjny, parterowy typu halowego. Wysokość wewnątrz hali od 3,5m do 4,43m...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

31 980 PLN (49 zł/m2)

11
-
650 m2
2001
15893052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899787 15893052 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . LOKALIZACJA Oferuj...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
2002