• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 352

15892972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899579 15892972 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~`217m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h. Na powierzchnię składa się 10 pokoi biurowych toalety, aneks kuchenny oraz korytarz. Lokal znajduje się na II p. Do lokalu przynależy ki...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 400 PLN (57 zł/m2)

11
-
217 m2
2000
15879961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27614288 15879961 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa się 3 pokoi biurowych, toalety, aneksu kuchennego oraz korytarza. Lokal...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (68 zł/m2)

11
-
95 m2
2000
15861672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27210504 15861672 Do wynajęcia lokal handlowy z wejściem z ulicy, położony u zbiegu ul. Malborskiej i Szkolnej.Lokal składa sie z 4 pomieszczeń, oraz zaplecza z łazienką i toaletąLokal idealny na siedzibę firmy lub sklep.Media opomiarowane. ogrzewanie centralne gazowe...

Kraków (Wola duchacka) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (45 zł/m2)

4
-
110 m2
2008
15794466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073381 15794466 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego. Lokal w formie otwartej przestrzeni . Położony na piętrze , z 3 oknami.. Klimatyzowany.Toalety i aneks kuchenny są ogólnodostepne dla najemców i nie wliczają się w ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 296 PLN (46 zł/m2)

1
-
28 m2
2009
15897515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28005324 15897515 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerLokal 137 m² (parter + piwnica) Kamienica z 1830 r. Garbarska Stare MiastoDo wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 137,05 m² w prestiżowej, historycznej kamienicy z 1830 roku przy ul...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (44 zł/m2)

4
-
137 m2
-
15861636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
✅lokal biurowy✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27208660 15861636 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność biurową, usługową lub siedzibę firmy. Lokal dostępny od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (53 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15794509 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073363 15794509 Do wynajęcia duża powierzchnia biurowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego.Lokal położony jest na 1 pietrze i posiada dostęp do wspólnego węzłą sanitarnego oraz przestrzeni socjalnej. 260m2 - przeważająca częśc przestrzeni to open spac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 700 PLN (45 zł/m2)

5
-
260 m2
2017
15853314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27047605 15853314 Do wynajęcia narożny lokal o powierzchni około 40m2 zlokalizowany u zbiegu ul. Starowiślnej i Rzeszowskiej.W skład lokalu wchodzą dwa pomieszczenia + niewielkie zaplecze.Lokal w przyzwoitym stanie technicznym ( może wymagać odświeżenia)Lokal idealny ...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 650 PLN (91 zł/m2)

3
-
40 m2
-
15896927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992287 15896927 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic w centrum Krakowa - wejście w oficynie kamienicy. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od Teatru ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

11
-
57 m2
1903
15896971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992286 15896971 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów ! Lokal handlowy o p...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (59 zł/m2)

11
-
93 m2
2000
15896952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27992284 15896952 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku biurowym blisko Nowego Kleparza. Lokal znajduje się na 3 piętrze, składa się z dwóch powierzchni open space (łącznie ok. 60 stanowisk pracy), sali konferencyjnej, 3 sal spotkań, kuchni, ser...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

43 136 PLN (64 zł/m2)

11
-
674 m2
2016
15896969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992351 15896969 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016