• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Piaseczno

Znalezionych ofert: 37

15889292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846759 15889292 Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m, położony na parterze w czteropiętrowym bloku.Lokal składa się z pomieszczenia usługowo-handlowego, zaplecza socjalnego oraz łazienki.Czynsz najmu wynosi 3000 zł miesięcznie, dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty ...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2000
15611905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22440063 15611905 Do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowego z częścią biurową o łącznej powierzchni 415m2, zlokalizowany w Piasecznie.Piętrowy kompleks zlokalizowany jest w Piasecznie przy ulicy Czajewicza blisko ul. Kościuszki.Na parterze budynku znajduje się częś...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

20 480 PLN (49 zł/m2)

12
-
415 m2
1980
15487289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn hala magazynowa Piaseczno brama 0 19666288 15487289 Do wynajęcia moduł magazynowy w Piasecznie 2150 mkw.Możliwość wynajęcia do 130 mkw biura. Minimalna powierzchnia biurowa ok. 20 mkw w cenie 50 zł za 1 mkwLokalizacja świetna do prowadzenia działalności logistycznej i handlowej6 minut do ul. Puławskie...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

62 350 PLN (29 zł/m2)

11
-
2150 m2
-
15370477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro, usługi, magazyn produkcja 17014822 15370477 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu  utrzymanego w doskonałym stanie technicznym i wizualnymi budynku biurowo - usługowego o łącznej powierzchni użytkowej 1100 m2.  Powierzchnia dedykowana  pod działalność usługowo - biurową (siedziba firmy...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

50 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
1100 m2
-
15886398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27756564 15886398 Do wynajęcia, lokal usługowy w świetnej lokalizacji, przy ulicy Geodetów, tuż przy ulicy Puławskiej, w Piasecznie. Powierzchnia lokalu 100 m2: W skład lokalu wchodzi: - pomieszczenie handlowo-usługowe, - WC, - pomieszczenie techniczne - kotłownia...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

8 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
100 m2
-
6203733 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24666341 6203733 Garaż samodzielny o powierzchni 27m budowany metodą tradycyjną.Media - prądTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości...

Piaseczno (Zalesie dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 500 PLN (56 zł/m2)

11
-
27 m2
-
11898771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 81392 11898771 Budynek biurowy położony w centrum Piaseczna.Wynajem budynku składającego się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 242,90 m2.Rozkład: Parter 49 m2, piętro pierwsze 96 m2, piętro drugie 97 m2.Czynsz wynosi 60 złm2 plus podatek VAT plus opłaty ek...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

14 520 PLN (60 zł/m2)

11
-
242 m2
-
7757098 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 77653 7757098 Lokal biurowy na pierwszym piętrze o powierzchni 205 m2 znajdujący się w Piasecznie w budynku z 2009 roku.Lokal skład się z sześciu nie zależnych pokoi plus dwie łazienki.Czynsz 6500 zł netto plus media licznikoweTreść niniejszego ogłoszenia nie stan...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

6 500 PLN (32 zł/m2)

6
-
205 m2
-
15618175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22557807 15618175 Do wynajęcia parterowy budynek usługowo-handlowy z podpiwniczeniem, położony w gęsto zaludnionej części miasta. Lokal wymaga remontu. Ogrzewanie elektryczne. Cena najmu: 4500 zł plus opłaty za media. W sąsiedztwie znajdują się osiedla mieszkaniowe or...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 500 PLN (82 zł/m2)

11
-
55 m2
-
13414348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1708072 13414348 Znakomita lokalizacja kamienicy w centrum Piaseczna, miejsca parkingowe przy budynku znajdującym się przy głównej ulicy w mieście. Sąsiedztwo Urzędu Gminy Piaseczno, Sądu, Starostwa, innych instytucji publicznych.Lokal biurowy o powierzchni 30 m2, st...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
-
30 m2
-
14795480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 196232 14795480 Do wynajęcia przestronny lokal 350m2 lub 500m2 łącznie 850m2 w centrum Piaseczna w nowym, dwupiętrowym budynku z windą. Mile widziane usługi medyczne.Lokal przeznaczony na każdą działalność usługową lub biuro. Lokale usytuowane są na pierwszym i drug...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

32 300 PLN (38 zł/m2)

11
-
850 m2
-
7757033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 77650 7757033 Lokal biurowy położony w centrum Piaseczna na pierwszym piętrze w budynku biurowo-handlowym.Czynsz 1440 zł netto plus opłaty licznikowe za media.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 440 PLN (45 zł/m2)

11
-
32 m2
2010