• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Poznań Grunwald

Znalezionych ofert: 43

15713913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24449410 15713913 Biuro bezczynszowe w willi miejskiej, parking - Poznań, ul. Marcelińska Stary GrunwaldLokal bez czynszu administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę.opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600złm-cFirmy chętnie obierają tą część miasta na swoj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
-
95 m2
1930
15863043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27237915 15863043 Na wynajem lokal o pow. 114m2 o przeznaczeniu usługowohandlowobiurowym położony w pasażu przy ul. Grunwaldzkiej 222 w Poznaniu. Powierzchnia lokalu: 113,80 m2 Kondygnacja: parter Stan...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 550 PLN (40 zł/m2)

2
1
114 m2
2000
15797133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26137701 15797133 Dom wolnostojący 520 m² Stary Grunwald Wynajembiura, kancelariaOferuję na wynajem duży, przestronny dom wolnostojący z lat 60., po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2012 roku (wymiana dachu, elewacji, wnętrz oraz instalacji: wod.-kan., gazowej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
520 m2
-
15888120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803168 15888120 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal  w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1 - jest to narożnik skrzyżowania ulicy GłogowskiejSczanieckiej Lokal ten dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym można dostosować niemalże do każdej działalności usługowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 700 PLN (53 zł/m2)

4
-
70 m2
1900
15888122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803167 15888122 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal biurowy w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1A Lokal składa się z dwóch pomieszczeń przeznaczonych na działalność, pokoju socjalnego oraz łazienki  Koszt najmu: Czynsz 2400,00PLN miesięcznie + Vat  Dodatkowo ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (52 zł/m2)

4
-
46 m2
1900
14996911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6367422 14996911 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 152 PLN (63 zł/m2)

11
-
50 m2
2022
14970888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5852545 14970888 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 100 PLN (62 zł/m2)

11
-
50 m2
2022
14970889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5852543 14970889 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 200 PLN (62 zł/m2)

11
-
100 m2
2022
14970882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5852540 14970882 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

18 600 PLN (62 zł/m2)

11
-
300 m2
2022
14754307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 179281 14754307 Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, Poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym w Poznaniu, u zbiegu ulic Góreckiej i Hetmańskiej. O inw...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

76 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
1530 m2
2010
14754310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 179276 14754310 Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, Poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym w Poznaniu, u zbiegu ulic Góreckiej i Hetmańskiej. O inw...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
480 m2
2010
14711667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 168087 14711667 Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej części miasta (dzielnica Grunwald). Dostępne powierzchnie: ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 320 PLN (40 zł/m2)

11
-
158 m2
-