• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Targowiska Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Targowiska i Leśna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15897340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27999869 15897340 Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 5 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (310 zł/m2)

1
-
20 m2
2002
15897343 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27999863 15897343 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 134,11m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: ka...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 131 PLN (83 zł/m2)

2
-
134 m2
1965
15897345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27999858 15897345 Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 440 PLN (323 zł/m2)

1
-
23 m2
2002
15894905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27950792 15894905 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 083 PLN (60 zł/m2)

1
-
18 m2
1965
15868813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27390882 15868813 LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY &124; RYBNIK RACIBORSKA &124; MIEJSCE PARKINGOWE Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy ;o powierzchni ;ok. 26 m2, zlokalizowany w atrakcyjnej części ;Rybnika ;przy ;ul. Raciborskiej ;(przy samym rybnickim...

Rybnik, Raciborska

2 400 PLN (92 zł/m2)

1
1
26 m2
-
15805963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26319323 15805963 Nowa hala o pow. 515 m2, z pomieszczeniem biurowym i toaletą, plac manewrowy, 14 miejsc postojowych.Hala ogrzewana, dostępna od zaraz. LOKALIZACJA:Olsztyn - ul. Lubelska - w centrum biznesowo-przemysłowej części miasta.Blisko centrum miasta, 5 minut ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

16 480 PLN (32 zł/m2)

11
-
515 m2
2025
15798674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26178721 15798674 Atrakcyjny obiekt o pow. 500 m2, widoczny od ulicy Sielskiej, idealny na wszelkiego rodzaju usługi, produkcję z powierzchnią biurową. Osiedle Grunwaldzkie - wylot z Olsztyna na Ostródę (drogę krajową nr 16). Obiekt przy głównych ulicach Armii Krajowe...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

10 000 PLN (20 zł/m2)

12
-
500 m2
2003
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15845847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870602 15845847 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 4 pomieszczeń, korytarza i WC. Instalacje: C.O., elektryczna, wodnokanalizacyjna. Wejście do lokalu od frontu budynku oraz od zaplecza. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 229 PLN (30 zł/m2)

11
-
107 m2
-
15862277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27223591 15862277 Do wynajęcia gabinet położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy budynku to lekarze, logopedzi oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci oraz internet...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 000 PLN (83 zł/m2)

11
-
12 m2
-
14685458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 162046 14685458 Wynajem, lokal, magazyn, Ostrów Wielkopolski. Do wynajęcia pomieszczenia piwniczne o wymiarach 16m x 5,6 m oraz 16m x 4m. Łączna powierzchnia użytkowa to 154 m2. Wysokość pomieszczeń 2,3 m. W lokalu podłączony prąd i siła. Idealne na magazyn. Cen...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 900 PLN (12 zł/m2)

2
1
154 m2
-
14019174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 32605 14019174 Ostrów Wielkopolski, lokal biurowy, handlowy, usługowy, wynajem, ścisłe centrum Do wynajęcia lokal na działalność biurową, handlową bądź usługową. Przedmiotowy lokal składa się obecnie z dwóch pomieszczeń oraz pomieszczenia socjalnego o powierzc...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 000 PLN (25 zł/m2)

1
1
40 m2
-