• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 340

15896580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982623 15896580 Oferuję na wynajem biuro o powierzchni wynoszącej 99,4 mkw położone w dzielnicy Śródmieście (historyczny obręb Frascati). Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) budynku pochodzącego z lat 30. XX wieku. Nieruchomość położona w zazielenionej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 964 PLN (60 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15897838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28010893 15897838 Warszawa -Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.512,44 m2 na 5 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 163 PLN (118 zł/m2)

2
-
512 m2
2017
15843244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806821 15843244 Przedstawiamy lokal na wynajem 210m2 parter w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Lokal ma duże witryny od strony ulicy i bezpośredni dostęp do ulicy. Oferujemy przydział mocy,zgodę na sprzedaż alkoholu (brak wspólnoty mieszkaniowe...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 900 PLN (190 zł/m2)

11
-
210 m2
2000
15080561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 9127546 15080561 Klub nocny do wynajęciaPowierzchnia: 446 mkwLokal położony jest na poziomie -1Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracjiWejście do Lokalu jest z poziomu chodnika Lokal posiada duże witryny, przygotowany do prowadzen...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

49 060 PLN (110 zł/m2)

11
-
446 m2
-
14915221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 4626781 14915221 Powierzchnia lokalu 446 mkwLokal położony jest na poziomie -1Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracjiWejście do Lokalu jest z poziomu chodnika od ul.Lokal posiada duże witrynyLokal przeznaczony pod wszelkiego rodz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 700 PLN (81 zł/m2)

11
-
440 m2
2000
15500908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19945742 15500908 Parter 344,50 POW. USŁUGOWOGASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-04-02 BPZ5a 68 555,50 zł 75 790,00 zł Parter 209,50 POW. USŁUGOWOGASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-05-01 BPZ5a-1 41 690,50 zł 46 090,00 zł Parter 135,00 POW. USŁUGOWOGASTRONOMICZNA 19...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 081 PLN (73 zł/m2)

11
-
97 m2
2015
14518309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15924 14518309 Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym - Centrum BiurowymLokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - całodobowa recepcja, klimatyzacja, winda, miejsca parkingowe, monitoring i ochrona.Piętro: VIlość pięter: VIIDostęp do ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 500 PLN (80 zł/m2)

5
-
294 m2
2000
14410321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15914 14410321 Lokal położony w samym centrum Warszawy. Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności hotelowej - całodobowa recepcja, winda, miejsca parkingowe zewnętrzne i monitoring i ochrona.Piętro: III, Ilość pięter w budynku: 5Dostęp do budynku: cał...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (57 zł/m2)

10
-
307 m2
2000
15894908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27951220 15894908 Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.44,76 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 595 PLN (127 zł/m2)

2
-
44 m2
1950
15803322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kamienica przy Uniwersytecie Muzycznym F. Chopina 26291506 15803322 LOKALIZACJA i OPISPrestiżowa lokalizacja — Kamienica Ordynacka przy ul. Okólnik. Neoklasycystyczny budynek sfinansowany przez właścicielkę posesji Księżnę Czartoryską. Inwestycja została ukończona w 1912 i była jedną z największych i najbardziej eleg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (95 zł/m2)

4
-
63 m2
1912
15877444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27569727 15877444 Lokal w kamienicy na Nowym Świecie (blisko stacji metra)Przeznaczenie lokalu na biuro lub usługi. Widok na Nowy Świat. Biuro ma układ:duży przedpokój recepcja wraz z zabudowanymi regałami szklanymi, 3 pokoje z widokiem na Nowy Świat (drewniane żalu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (101 zł/m2)

3
-
79 m2
1954
15878047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587903 15878047 Powierzchnia zajmująca około 14 piętra, czyli około 350 m2 do wynajęcia. Wymaga aranżacji wedle potrzeb najemcy. Budynek:Intraco Prime to nowoczesny biurowiec klasy A powstający w sercu Muranowa. Do dyspozycji Najemców będzie blisko 11 500 m2 powierz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 957 PLN (103 zł/m2)

11
-
349 m2
2022