• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście Warszawa

Znalezionych ofert: 1 319

15827781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643787 15827781 Do wynajęcia moduł biurowy 182,9 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).Rozkład pomieszczeń na dołączonym rzucie. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 16...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 444 PLN (68 zł/m2)

7
-
182.9 m2
2000
15807955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26382998 15807955 Lokal usługowo - handlowy 110 m.kw. w centrum Warszawy .LOKALIZACJAKamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. Położenie obiektu gwarantuje szybki dostęp do wszelkich środków komuni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (113 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15789582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25945331 15789582 Do wynajęcia biuro 75,49 m2 ( 2 pokojowe - 37m.kw. i 37 m.kw. z możliwością podziału na 3 pokoje )w centrum Warszawy (Śródmieście Powiśle).W tej chwili układ gabinetowy.Możliwość powiększenia o pokój 34,9 m.kw. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 529 PLN (60 zł/m2)

2
-
75.49 m2
-
15746068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25069822 15746068 Do wynajęcia biuro 142 m2 ( 7 pokojowe )w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy.Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 640 PLN (60 zł/m2)

7
-
144 m2
-
15688672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23993262 15688672 Do wynajęcia 7 pokojowy lokal biurowy 219 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 454 PLN (66 zł/m2)

7
-
219 m2
-
15686469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23943202 15686469 Do wynajęcia 5 pokojowy lokal biurowy 92 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 520 PLN (60 zł/m2)

5
-
92 m2
-
15686468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23943200 15686468 Do wynajęcia 4 pokojowy lokal biurowy 120 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (60 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15835151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27071405 15835151 Do wynajęcia biuro 74,6 m.kw.W tej chwili układ gabinetowy.Pokój 708-709 Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 65 zł m2 netto + 29 zł m2 eksploatacja . Cena obejmuje: ko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 849 PLN (65 zł/m2)

4
-
74.6 m2
2000
15835150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26862893 15835150 Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (SISHA) KLUB !!!Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodobowego funkcjonowania lokaluZgoda n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

65 360 PLN (190 zł/m2)

5
-
344 m2
-
15845034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26849084 15845034 Do wynajęcia 2 pokojowy lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy. 300 m. do Metra CentrumBiuro 41 m.kw.W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa UPC.Cena najmu netto i kosztów eksploatacyjnych (prąd, wodę, kanalizację, wywóz nieczy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 280 PLN (80 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15845033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26849083 15845033 Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. 300 m. do Metra CentrumBiuro 20,5 m.kw.W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa UPC.Cena najmu netto i kosztów eksploatacyjnych za 1m2 - 80 PLNDo powyższej ceny ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 640 PLN (80 zł/m2)

11
-
20.5 m2
-
15828069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643793 15828069 Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Warszawy - 116m2 (Śródmieście - metro centrum).Ilość pomieszczeń: 5 z możliwością podziału .III PIĘTRO Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety . Cena najmu 72 zł m2 netto + 2...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 352 PLN (72 zł/m2)

5
-
116 m2
-