• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście Warszawa

Znalezionych ofert: 1 319

15892977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899537 15892977 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,20 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (101 zł/m2)

1
-
18 m2
1960
15892976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899536 15892976 blisko stacji Metro Świętokrzyska--------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44,70 m2 na 1 piętrze budynku biurowego, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 470 PLN (102 zł/m2)

2
-
44 m2
1960
15892667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899062 15892667 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 950 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

118 372 PLN (125 zł/m2)

4
-
950 m2
2018
15892666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899061 15892666 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 530 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiegopoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

66 039 PLN (125 zł/m2)

12
-
530 m2
2018
15892665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899060 15892665 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1485,78 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

185 130 PLN (125 zł/m2)

12
-
1485 m2
2018
15867016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27333162 15867016 Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany jest na III piętrze, z wejściem na klatkę schodową bezpośrednio z bramy. Budynek ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (66 zł/m2)

4
-
106 m2
1938
15773345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25633452 15773345 Powierzchnia handlowo-usługowa 301 m² Na wynajem wyjątkowa powierzchnia 301 m² w prestiżowej lokalizacji – Plac Małachowskiego.Lokal w stanie deweloperskim, w kształcie litery „L”, podzielony na dwa po...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 372 PLN (122 zł/m2)

1
-
314 m2
2014
15794178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26063971 15794178 Powierzchnia biurowe 653 mkw w niepowtarzalnych murach zabytkowej kamienicy. Otwarta przestrzeń, kuchnia i zaplecze socjalne na powierzchni. Budynek:Plac Małachowskiego to spektakularne połączenie historycznej kamienicy z nowoczesną dobudowana czę...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

79 798 PLN (122 zł/m2)

11
-
653 m2
2014
15887607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27787870 15887607 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobiera...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 PLN (100 zł/m2)

1
-
16 m2
1960
15891363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27895478 15891363 Śródmieście PołudnioweMarszałkowska. W sąsiedztwie sąd, ministerstwa, budynki biurowe. Stylowa kamienica biurowa, po odrestaurowaniu.Samodzielny lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy.5 pokoi biurowych,kuchenka biurowa,recepcjaWC.W lokalu jest sie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 937 456 PLN (52 526 zł/m2)

11
-
94 m2
1910
15799886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26198008 15799886 W kamienicy biurowej Lipiński Passage oferujemy lokal biurowy o powierzchni 61,03m2 brutto.Lokal położony jest na pierwszym piętrze, wejście na klatkę schodową z reprezentacyjnego patio.Powierzchnia biura podzielona jest na 3 pomieszczenia - przy w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 262 PLN (86 zł/m2)

11
-
61 m2
1898
15888059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801781 15888059 Prezentujemy Państwu lokal biurowy dwupoziomowy (wejście na każdy poziom z klatki schodowej). Biuro połączone wewnętrznyymi schodami widocznymi na zdjęciach. Toaleta i kuchnia na powierzchni najmu. Plan obu poziomów w załączeniu.Doskonała lokalizacja...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 559 PLN (86 zł/m2)

11
-
134 m2
1898