• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Śródmieście Pl Bankowy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: pl i Bankowy

Znaleźliśmy 1,318 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Śródmieście Warszawa

15890166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27873794 15890166 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 182 PLN (76 zł/m2)

11
-
593 m2
2001
15628067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 22798716 15628067 Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (SISHA) !!!Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodobowego funkcjo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 990 PLN (65 zł/m2)

7
-
446 m2
-
15618815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574012 15618815 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 233 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).9 pokoi. Możliwość powiększenia do 321 m.kw. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (60 zł/m2)

9
-
233.4 m2
-
15583811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21854740 15583811 Lokal biurowy 164,73 m.kw. w Centrum Warszawy .LOKALIZACJAKamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy (koło Placu Trzech Krzyży) Położenie obiektu gwarantuje szybki dostęp do wszelki...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (76 zł/m2)

7
-
164.73 m2
-
15524059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20478196 15524059 Do wynajęcia moduł biurowy 183 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 451 PLN (68 zł/m2)

7
-
183 m2
-
15427333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 18324302 15427333 Lokal 91 m.kw. w centrum Warszawy !Przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność handlową, usługową, rozrywkową oraz gastronomiczną.Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodoboweg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 900 PLN (219 zł/m2)

11
-
91 m2
-
15425679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18285311 15425679 Moduł biurowy - 5 pokojowy W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 91 m.kw. ( 5 pokoi). Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokali...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 107 PLN (78 zł/m2)

6
-
91 m2
-
15872049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27485272 15872049 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 18 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 PLN (55 zł/m2)

7
-
18 m2
1955
14587050 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 145205 14587050 Biuro w Śródmieściu Warszawy.Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada wykończona szkłem, stalą i granitem. Wnętrza ocieplają elementy z drewna i marmuru. Budynek posiada trzy nowoczesne windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 524 PLN (72 zł/m2)

11
-
76.42 m2
-
14578589 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 144566 14578589 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy 165 m.kw. w ścisłym centrum Warszawy. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa UPC.Cena najmu netto za 1m2 - 40 PLNDo powyższej ceny należy dodać koszty eksploatacyjne w wysokości 22 zł m2 (n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (40 zł/m2)

6
-
165 m2
-
14542762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 139988 14542762 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 129,37 m2 w centrum Warszawy znajdujący się na III piętrze w prestiżowej kamienicy z windą .Lokal składa się z: 4 pokoi, toalety, wyposażonego aneksu kuchennego (lodówka, zmywarka, umywalka, stół z ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 971 PLN (85 zł/m2)

5
-
129 m2
-
14454942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 128632 14454942 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 141 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 588 PLN (68 zł/m2)

5
-
141 m2
-