• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 40

15861388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27206508 15861388 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy.Budynek nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy lub showroom. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa. Wkrótce nowa s...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

104 809 PLN (388 zł/m2)

1
-
270 m2
2007
15859154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27164663 15859154 Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań, tuż obok nowo powstającej stacji metra. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy itp. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa z bramą ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
500 m2
2007
15886174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27749863 15886174 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, showroom lub inne usługi. Na powierzchni dostępne 2 pokoje biurowe oraz toalety.Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podja...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 997 PLN (67 zł/m2)

11
-
450 m2
2007
15886066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27747070 15886066 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy. Lokal nadaje się na sklep lub usługi. Otwarta powierzchnia z wydzieloną z tyłu częścią socjalna lub pokojem biurowym oraz toaletą. Duża widoczna witr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (87 zł/m2)

2
-
115 m2
2007
15852810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27040738 15852810 Zapytaj o ofertę : 25067949. Obiekt magazynowo - produkcyjny położony w odległości ok.1600m od zjazdu z trasy S8 oraz ulicy Połczyńskiej, na terenie którego do wynajęcia oferowana jest hala o pow. ok.400m. Hala z oknami, jeden wjazd z poz.0,&nbsp...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 500 PLN (37 zł/m2)

11
-
395 m2
-
15821304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26618808 15821304 Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze w inwestycji Metro Zachód.W sprawie ofert prosimy o kontakt pod numerem 730 820 800.Więcej interesujących ofert na naszej stronie www.coronanieruchomosci.plTreść niniejszego ogłoszenia ni...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (103 zł/m2)

2
-
97 m2
2025
15847045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26900884 15847045 Powierzchnia składająca się z:dwa większe pokoje około 40-55 mkwdwa pokoje około 20-30 mkwciemna salka konferencyjna pomieszczenie socjalne około 20 mkwkuchniaBudynek:Budynek biurowy Aquarius to 5-piętrowy budynek położony na Bemowie, oferujący biur...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 287 PLN (55 zł/m2)

11
-
223 m2
1998
15778646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25755160 15778646 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 m2 w dzielnicy Bemowo. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość trasy S8. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. W pobliżu tramwaj, autobus.Budynek wybudowany w 2017 roku , lokal wykończony w drugiej połowie...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (71 zł/m2)

11
-
56 m2
2017
15871569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27471014 15871569 Zapytaj o ofertę : 170520279. Wolnostojący budynek o funkcji magazynowo biurowej połozony na ogrodzonym i dozorowanym terenie. Do wynajęcia od 0626 oferowana jest powierzchnia magazynowa ok.1080 m2 z wydzieloną częścią ekspozycyjną i socjalną ok. 72m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 400 PLN (30 zł/m2)

11
-
1080 m2
2016
15871570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27471010 15871570 Zapytaj o ofertę : 19766. Samodzielna nieruchomość, na terenie której, od lipca 2026, do wynajęcia jest powierzchnia magazynowo - biurowa, podzilona na 3 części:  1 Magazyn 360 m2, z płyty warstwowej, dach dwuspadowy, wys 4 do 7m, podłoga be...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
560 m2
2005
15633622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22898625 15633622 Murowany budynek magazynowy o powierzchni 260 m2 w okolicy ul. Powązkowskiej. Brama wjazdowa z poziomu 0 o wysokości 2,5 m (możliwość podwyższenia). Jest ogrzewanie na olej opałowy. Posadzka betonowa. Suche pomieszczenia o wysokości 4m. Możliwość doj...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (40 zł/m2)

11
-
260 m2
1936
15852814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27040732 15852814 Zapytaj o ofertę : 275516430. Lokal handlowo biurowy o powierzchni ok. 360 m2 z przyległym magazynem 240m2 zlokalizowany przy ul. Połczyńskiej, na parterze budynku o dobrym standardzie wykończenia.  . Sklep podzielony jest na pow. otwartą,...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
600 m2
-