• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Białołęka Warszawa

Znalezionych ofert: 95

15889075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842475 15889075 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,44 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 032 PLN (57 zł/m2)

1
-
18 m2
1999
15889052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842217 15889052 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 48 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Białołęce , w okolicach ul. Modlińskiejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 456 PLN (72 zł/m2)

1
-
48 m2
1999
15886634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763063 15886634 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 805 PLN (85 zł/m2)

1
-
33 m2
2011
15872203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowy lokal biurowo - usługowy 98 m2 27487844 15872203 WILSONS - NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEOferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal komercyjny idealny pod działalność biurowo-usługową, zlokalizowany w wysokiej klasy budynku na warszawskiej Białołęce.Nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanym punk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 742 PLN (79 zł/m2)

3
-
98 m2
2023
15844654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duża sala eventowa i druga mniejsza 26842377 15844654 KOSZTY I OPŁATY:Czynsz najmu - 20000 PLN miesięcznie (5000PLN za małą salkę i 15000PLN za salę eventową)Opłaty administracyjne - 4500 PLN miesięcznie (10 PLNm2)Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznieKaucja - do u...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (44 zł/m2)

3
-
450 m2
-
15807492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro wysoki standard Ogród na dachu 0% 26366302 15807492 WILSONS - NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE BEZ PROWIZJI  OD 1 LUTEGO 2026 R. Przeznaczona na wynajem, 186 metrowa powierzchnia komercyjna, utrzymana w wysokim standardzie, dedykowana pod działalność biurowo - usługową (siedziba firmy, placówka medyczna, prac...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 694 PLN (79 zł/m2)

5
-
186 m2
2017
15844655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki lokal przy bardzo ruchliwej ul. Modlińskiej 26842376 15844655 KOSZTY I OPŁATY:Czynsz najmu - 4000 PLN miesięcznieKoszty eksploatacyjne - 650 PLN miesięcznieMedia - płatne wg. zużycia1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznieKaucja - do uzgodnieniaWszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich obowiązu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15844656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
W pełni wyposażona kawiarnia lub barek 26842374 15844656 KOSZTY I OPŁATY:Czynsz najmu - 5000 PLN miesięcznieOpłaty administracyjne - 720 PLN miesięcznie (10 PLNm2)Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznieKaucja - do uzgodnieniaWszystkie podane kwoty są netto. Należy doli...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (69 zł/m2)

1
-
72 m2
-
15844657 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki lokal przy bardzo ruchliwej ul. Modlińskiej 26842380 15844657 KOSZTY I OPŁATY:Czynsz najmu - 3000 PLN miesięcznieKoszty eksploatacyjne - 650 PLN miesięcznieMedia - płatne wg. zużycia1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznieKaucja - do uzgodnieniaWszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich obowiązu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15784542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Obiekt magazynowo biurowy 0% 25855579 15784542 WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEBEZ PROWIZJI Nowoczesny budynek magazynowo - biurowy z pomieszczeniem serwisowym.Wysoki standard wykończenia.Budynek dzielony z inną firmą, oddzielne wejścia z klatki schodowej, oddzielne piece grzewcze, oddzieln...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 000 PLN (54 zł/m2)

11
-
706 m2
2012
15636388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnia biurowa 200 m2 Białołęka 22961121 15636388 Biuro do wynajęcia - 200 m², WarszawaOferujemy do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 200 m², zlokalizowane na 1. piętrze budynku. Lokal zostanie odświeżony i dostosowany do potrzeb przyszłego najemcy.Kluczowe atuty nieruchomości:Dowolna aranża...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 610 PLN (58 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15582640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 220m2 w układzie gabinetowym gotowe do prac 21828683 15582640 KOSZTY I OPŁATY:Czynsz najmu - 14000 PLN miesięcznieKoszty eksploatacyjne - 2200 PLN miesięcznie1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznieKaucja - do dogadaniaWszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich obowiązujący VAT.Lokal o pow. ok. 2...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (64 zł/m2)

11
-
220 m2
-