• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 052

15566339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21478744 15566339 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 121,50 m2.Składa się z 3 pomieszczeń open space, sali spotkań, recepcji, kuchni, pomieszczenia technicznego. Toalety znajdują się w częściach wspólnych. Standard powierzchni obejmuje m.in. klimatyzację, system...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 505 PLN (70 zł/m2)

11
-
121 m2
-
15562887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21385321 15562887 Dom położony blisko stacji metra Służew.Parter: 3 pokoje 32m2 i 16mm2 z możliwością połączenia, hall 7,5m, kuchnia i sąsiedni pokój w sumie 17m.I piętro 3 pokoje 18, 14, 14 m2 i łazienka z wanną 5m.II piętro pokój 50m2 i wc z prysznicem.W piwnicy 2 g...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (46 zł/m2)

7
-
280 m2
-
15888661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27819618 15888661 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 200 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (75 zł/m2)

1
-
200 m2
1993
15886941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771892 15886941 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 287 PLN (70 zł/m2)

12
-
261 m2
1993
15888565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816812 15888565 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,40 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

909 PLN (40 zł/m2)

1
-
23 m2
2008
15888563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816813 15888563 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.18,14 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 PLN (39 zł/m2)

1
-
18 m2
2008
15888564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816814 15888564 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.13,69 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

531 PLN (41 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15888545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816681 15888545 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10,63 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 PLN (85 zł/m2)

1
-
10 m2
1993
15888549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816682 15888549 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 14,62 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 169 PLN (84 zł/m2)

1
-
14 m2
1993
15888547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816680 15888547 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 16,38 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 310 PLN (82 zł/m2)

1
-
16 m2
1993
15708398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem: 300 m2, Augustówka, showroom 24339544 15708398 Na wynajem oferujemy przestrzeń wystawienniczą - 300 m² otwartej przestrzeni komercyjnej na 1. piętrze dwupoziomowego budynku.Szczególnie mile widziany będzie Najemca z branży budowlanej, wykończeniowej, łazienkowej lub wyposażenia wnętrz. Obecnie lo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
350 m2
2010
15677458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy na wynajem Marina Mokotów II 23790712 15677458 Mamy przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na wynajem o powierzchni 168 m2 na Mokotowie przy ul. Marina Mokotów. Okna lokalu wychodzą na ulicę Żwirki i Wigury. Lokal znajduje się w kompleksie nowoczesnych budynków, które zostały oddane do użytku...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 120 PLN (90 zł/m2)

3
-
168 m2
-