• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 186

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15774246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eksponowany narożny lokal z witryną 25648879 15774246 Lokal do wynajęcia 91,5 m2, parter7, w budynku z 2025r. Praga-Północ, Pelcowizna.Lokal w stanie deweloperskim z wentylacją, do dowolnego przystosowania, z dużymi witrynami i miejscem na szyld, są dwa wejścia możliwe 2,5-miesięczne wakacje czynszowe. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (110 zł/m2)

11
-
91 m2
2025
15597719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w stylu loft w zabytkowej kamienicy 22121779 15597719 Do wynajęcia biuro 65 m2, piętro 55 z windą, w budynku z 1914 r., Praga-Północ, Stara Praga.Biuro w odnowionym fabrycznym biurowcu o statusie zabytku, w stylu loft. Cena: 7 150 zł netto + 1 760 zł netto czynsz administracyjny i zaliczki na media + pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 150 PLN (110 zł/m2)

11
-
65 m2
1914
15597710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Klimatyczne biuro w sercu Starej Pragi 22121778 15597710 Do wynajęcia biuro 109m2, parter5 w budynku z 1914 r. z windą, Praga-Północ, Stara Praga.Cena: 16 241zł netto (149złm2) + 2398zł opłaty eksploatacyjne (22złm2). Wymagana kaucja. Właściciel wystawia faktury VAT.Biuro w odnowionym fabrycznym biurowcu o...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 241 PLN (149 zł/m2)

11
-
109 m2
1914
15597709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w stylu loft w sercu Starej Pragi 22121780 15597709 Do wynajęcia biuro 35 m2, piętro 25, w budynku z windą z 1914 r., Praga-Północ, Stara Praga.Biuro w odnowionym zabytkowym biurowcu fabrycznym, w stylu loft. Cena: 3 850 zł netto + 22 złm2 opłaty eksploatacyjne. Wymagana 2-miesięczna kaucja.Bardzo dob...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 850 PLN (110 zł/m2)

11
-
35 m2
1914
15709525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witryną w zrewitalizowanej kamiennicy 24356440 15709525 Do wynajęcia lokal 78m2, parter3, w kamienicy z 1936r., Praga-Północ Szmulki.Świetnie widoczny z ulicy, w stanie deweloperskim, duża witryna i miejsce na szyld, dwa wejścia. Idealny na sklep, salon beauty, aptekę, klinikę medyczną, punkt obsługi klie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (122 zł/m2)

11
-
78 m2
1936
15895032 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27956146 15895032 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,07 m2 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez pro...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 PLN (38 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15895019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27956144 15895019 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.13,66 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------Bez prowizji ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 PLN (40 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15897188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27996264 15897188 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 158,80 m2 na parterze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 575 PLN (54 zł/m2)

6
-
158 m2
1999
15897185 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27996263 15897185 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 70,07 m2 na warszawskiej Pradze Północ, w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------- Bez prowizji...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 765 PLN (68 zł/m2)

3
-
70 m2
1999
15897182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27996262 15897182 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 51,43 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 343 PLN (66 zł/m2)

1
-
51 m2
1999
15894328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940434 15894328 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od najemcy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 421 PLN (68 zł/m2)

1
-
21 m2
1999