• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Prosta

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Prosta

Znaleźliśmy 4,868 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15887904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny w biurowcu, ogródek 27796968 15887904 Do wynajęcia lokal 105 m2, parter4 w budynku z 1998 r. z windą, Mokotów SłużewiecTrzy niezależne wejścia, jest dedykowana wentylacja oraz separator tłuszczów. Idealny na restaurację, kawiarnię lub koncept lunchowy w prestiżowej, biurowej lokalizacji....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 580 PLN (120 zł/m2)

1
-
105 m2
1998
15700927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24205254 15700927 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok. 60 m2, usytuowany w piwnicy (poziom -1) w budynku z 1998 roku na Ursynowie przy ulicy Poleczki. Nieopodal centrum logistyczne. Lokal przeznaczony pod działalność biurową. 2 pomieszczenia. Toalety og...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 444 PLN (57 zł/m2)

11
-
60 m2
1998
15891351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe biuro serwisowane w Fabryce Norblina 27895092 15891351 ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Czynsz bazowy - ok. 2600 PLNos. miesięcznieBiuro do pracy dla 9 osóbLącznie: 2600zł x 9os. = 23 400 PLNmiesięcznieDostępne od ZARAZKaucja - 2-miesiąceWszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich obowiązujący VAT.B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 400 PLN (234 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15871883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27479563 15871883 BIURO BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Warszawa, ul. Okopowa 47 Moduł biurowy 51,7 m2 (1 pomieszczenie) usytuowany na 3 piętrze w czteropiętrowym biurowcu z lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Pomieszczenie klimatyzowane...

Warszawa, Okopowa

3 050 PLN (60 zł/m2)

1
-
51 m2
-
15866009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308061 15866009 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,mail: [email protected])--------------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 523 PLN (104 zł/m2)

11
-
667 m2
2013
15887271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780222 15887271 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 379 m2 na warszawskiej Ochocie, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Dworca Zachodniego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 428 PLN (67 zł/m2)

11
-
379 m2
2007
15870457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428463 15870457 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 687 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 587 PLN (13 zł/m2)

11
-
687 m2
2006
15870461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428462 15870461 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 686 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 575 PLN (13 zł/m2)

11
-
686 m2
2006
15870464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428456 15870464 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.811 m2 na 5 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-----------Bez prowi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 900 PLN (89 zł/m2)

11
-
811 m2
1997
15870456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428454 15870456 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 923 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 927 PLN (67 zł/m2)

11
-
923 m2
2012
15870443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428443 15870443 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 200 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 731 PLN (89 zł/m2)

11
-
200 m2
2001
15870450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27428437 15870450 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o powierzchni 878 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

77 842 PLN (89 zł/m2)

11
-
878 m2
2001