• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Stanisława Noakowskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stanisława i Noakowskiego

Znaleźliśmy 4,866 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15896167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971180 15896167 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (393 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15896161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971178 15896161 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (409 zł/m2)

2
-
22 m2
2020
15878054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587900 15878054 Dwa piętra w budynku biurowym.Piętro pierwsze - 230 mkw. Drugie piętro - 230 mkw.Na każdym piętrze jest -8-10 gabinetów, sale konferencyjne, 2 WC, kuchnia biurowa, magazynek, serwerownia.Powierzchnie gotowe do wejścia. Zapraszam na prezentację.Budyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 227 PLN (29 zł/m2)

11
-
460 m2
1997
15895872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962760 15895872 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 309 m² - Warszawa, Włochy, ul. Łopuszańska. Lokal znajduje się na 1 piętrze.Kluczowe atuty:- Lokalizacja: Zaledwie 200 metrów od centrum handlowego Łopuszańska 22 oraz 300 metrów od przystanku tramwajowego.- Powier...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 450 PLN (50 zł/m2)

11
-
309 m2
2000
15884773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711248 15884773 Prezentuję do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 95 mkw. Znajduje się w kameralnym budynku biurowym w dzielnicy Włochy.To doskonała oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, z doskonałym dojazdem do Centru...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 460 PLN (68 zł/m2)

11
-
95 m2
2014
15894953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27952996 15894953 Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 108 m², położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego na dynamicznie rozwijającym się osiedlu.Idealny pod działalność:delikatesy premium sklep spożywczy wysokiej jakościsalon bea...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (93 zł/m2)

3
-
107 m2
2024
15879226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27610909 15879226 Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowo-edukacyjna w części biurowej przylegającej do centrum handlowego. PRZESTRZEŃ DO DZIAŁANIA czyli - możliwość prowadzenia działalności edukacyjnej - szkolenia, kursy, zajęcia dla dzieci i młodzieży, również...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 914 PLN (60 zł/m2)

11
-
900 m2
2004
15876100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27531223 15876100 Do wynajęcia nieduże, o powierzchni 80m2 netto , biuro w części biurowej dużej galerii handlowej.Budynek:Zapraszamy do nowoczesnego kompleksu biurowego położonego w doskonałej lokalizacji przy ul. Opaczewskiej i Al. Jerozolimskich. Ten przestronny ko...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 792 PLN (60 zł/m2)

11
-
80 m2
2004
15863113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27238866 15863113 Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowo-edukacyjna w części biurowej przylegającej do centrum handlowego. PRZESTRZEŃ DO DZIAŁANIA czyli - możliwość prowadzenia działalności edukacyjnej - szkolenia, kursy, zajęcia dla dzieci i młodzieży, również...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 914 PLN (60 zł/m2)

11
-
900 m2
2004
15859984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27179702 15859984 Zapraszamy do wynajęcia przestronnej powierzchni o wielkości 1500 m2, położonej na 3 piętrze nowoczesnego budynku.Dzięki specyfikacji technicznej, Właściciel może dostosować przestrzeń do wysokich standardów, czy to jako przestrzeń biurowa, magazynow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 857 PLN (60 zł/m2)

11
-
1500 m2
2004
15776736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716544 15776736 Oferujemy do wynajmu atrakcyjną powierzchnię biurową o łącznej wielkości 401 m², zlokalizowaną na 4. piętrze nowoczesnego budynku.Dzięki swojej specyfikacji technicznej przestrzeń doskonale sprawdzi się jako biuro, magazyn o podwyższonym sta...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 019 PLN (60 zł/m2)

11
-
401 m2
2004
15894678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948158 15894678 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.62,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 103 PLN (82 zł/m2)

3
-
62 m2
1970