• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 114

15889035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27841897 15889035 Jagodnolokalgastronomicznywynajemokazja160m2Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a’la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną w okolicy ul. Buforowej. Maksymalne obłożenie ok. 120 osób. Lokal 160 m2, wiata dobud...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 501 PLN (78 zł/m2)

11
-
160.01 m2
2019
15859580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27169384 15859580 LUKSUSOWE BIURO Z TARASEM NA KRZYKACH W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 240 m², usytuowany na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej (winda) na wrocławskich Krzykach, w pobliżu centrum mia...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 760 PLN (49 zł/m2)

11
-
240 m2
-
15892440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898765 15892440 BIURO 2 POKOJOWE NA KRZYKACH BLISKO SKY TOWER !!! Lokal biurowy o pow. 32,75 m2 - podzielony na 2 pokoje z zadaszonym balkonem położony na 2 piętrze kamienicy biurowej w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach w pobliżu Centrum. Lokal jest p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 965 PLN (60 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15883802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675847 15883802 MIEJSCA PARKINGOWE, boczna ul. Ślężnej. Do wynajęcia dwa miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w budynku ul. Brossa 1a-c. Przy samej windzie klatki schodowej B nr 49 i 50. Cena za każde miejsce 300 zł za miesiąc. Bez prowizji. BN Open House, tel:...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

300 PLN (15 zł/m2)

11
-
20 m2
2020
15777266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25733215 15777266 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na pierwszym piętrze - 156 m.kw. Posiadamy też lokale na parterze 95 m.kw, i II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 276 PLN (21 zł/m2)

11
-
156 m2
-
15891229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek wolnostojący, ogród, prywatny parking 27892986 15891229 Osobny obiekt do wynajęcia z prywatnym ogrodem i parkingiem - w miejscowości Jelcz-Laskowice. Oferujemy wynajem KLIMATYZOWANEGO lokalu używanego do tej pory pod działalność gastronomiczną o powierzchni 110 m2, idealnego do prowadzenia działalności re...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 000 PLN (82 zł/m2)

6
-
110 m2
2008
15884941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27714664 15884941 DO WYNAJĘCIA LUB SPRZEDAŻY - nowoczesny obiekt komercyjny z parkingiem Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący obiekt komercyjny o łącznej powierzchni ok. 520 m² , zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie drogi asfaltowej. Loka...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

27 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
520 m2
-
15786408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25909263 15786408 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Przykładowe pomieszczenie biurowe składające się z trzech p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 225 PLN (54 zł/m2)

1
-
60 m2
1925
15822794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26581658 15822794 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.BUDYNEKBudynek Radia Wrocław to dwupiętrowy budynek z lat 2...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 629 PLN (54 zł/m2)

1
-
49 m2
1925
15888562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27816887 15888562 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na wynajem lokal o powierzchni 133,13 m2 położony przy ul. PrzyjaźniLokal dostępny jest od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Lokal położony jest przy ul. Przyjaźni na Krzykach, w dobrze skomunikowanej i dyn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (97 zł/m2)

11
-
133 m2
2019
15776665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25715411 15776665 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, wysokość lokalu 2,45 m. Dodatkowo na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 995 PLN (21 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15738685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24911093 15738685 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzyki Księże Małe. Nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 547 PLN (21 zł/m2)

11
-
407 m2
-