• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 211

15106510 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9948211 15106510 Lokal o powierzchni 275 m2, zlokalizowany w bardzo ruchliwym miejscu w Opocznie. Do wynajęcia duży lokal, w centrum Opoczna, w sąsiedztwie, Galerii i Kauflandu. Do lokalu przynależą miejsca parkingowe, co jest dużym atutem w takim miejscu. Jest to mi...

Opoczno (Łódzkie, gm. Opoczno)

12 650 PLN (46 zł/m2)

11
-
275 m2
2023
15888008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27799673 15888008 W ofercie do wynajmu lokal usługowy położony w budynku o przeznaczeniu mieszkalno - biurowym. Do wynajmu jest lokal usługowy lub biurowy położony na parterze. Budynek składa się z: PIWNICA - powierzchnia ok. 100 m kw. może być zaadoptowana jak...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (77 zł/m2)

11
-
60 m2
2018
15887297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780810 15887297 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 50m2 w biurowcu na Czyżkówku. Winda- jest Lokal znajduje się na 2 piętrze. Dostępne również różne metraże na 2,3, 4 piętrze 36zł netto plus media - 300m2 pomieszczenia biurow...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (36 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15887913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797134 15887913 Jeśli potrzebujesz niewielkiego biura na jedno, dwa biurka i szafę z segregatorami, bo Twoja firma się rozrasta i nie wystarczy mały gabinet przy sypialni bądź kąt w salonie, to ta oferta jest dla Ciebie.Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powier...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 200 PLN (120 zł/m2)

1
-
10 m2
1996
14706786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20455 14706786 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego.W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Oferta dotyczy lokalu dwupokojowego na 1 piętrze o powierzchni 24 i 21m2.Budy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 510 PLN (78 zł/m2)

1
-
45 m2
2005
14702977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20454 14702977 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego.W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 53 m2.Budynek po remoncie, z windą, toale...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 134 PLN (78 zł/m2)

1
-
53 m2
2005
15887970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797901 15887970 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1711 m2 na 4 piętrze w biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117 , mail: [email protected])------------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

122 172 PLN (71 zł/m2)

11
-
1711 m2
2011
15887972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797906 15887972 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414,76 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 832 PLN (65 zł/m2)

1
-
414 m2
2004
15887971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797905 15887971 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.362,36 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 439 PLN (65 zł/m2)

1
-
362 m2
2004
15887969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797900 15887969 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.941 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117 , mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 189 PLN (71 zł/m2)

11
-
941 m2
2011
15887973 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797902 15887973 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.717 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117 , mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

51 197 PLN (71 zł/m2)

11
-
717 m2
2011
15887944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797860 15887944 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (271 zł/m2)

1
-
14 m2
2017