• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 204

15760202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pracownia, Warsztat, Magazyn! Na wynajem 80m2 25351242 15760202 Lokal do wynajęcia w Gdyni - Wielki Kack, ul. Wielkopolska.Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 80 m², idealny dla osób poszukujących przestrzeni do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej - doskonale sprawdzi si...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15887565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27786564 15887565 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.49,39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 963 PLN (60 zł/m2)

2
-
49 m2
1920
15887562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27786540 15887562 Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 214 m, usytuowany w samym sercu Zamościa. Lokal posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz przestronne witryny, które zapewniają doskonałą widoczność i przyciągają uwagę przechodniów. Przed budyn...

Zamość (Nowa osada) (Lubelskie, gm. Zamość)

7 000 PLN (33 zł/m2)

2
-
214 m2
-
15885632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734222 15885632 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 188 PLN (300 zł/m2)

2
-
24 m2
2015
15869895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27411425 15869895 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 38,86 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 176 PLN (57 zł/m2)

2
-
38 m2
1920
15868381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27380978 15868381 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 PLN (55 zł/m2)

1
-
12 m2
1970
15886932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771882 15886932 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (125 zł/m2)

2
-
26 m2
1950
15887538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27785150 15887538 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy urządzony jako gabinet dentystyczny.Bardzo blisko ulicy Popularnej, tuż przy stacji kolejowej Warszawa-Włochy, doskonała komunikacja.Pełne wyposażenie gabinetu dentystycznego w cenie. Dwa fotele.Lokal nadaje się r...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (136 zł/m2)

2
-
44 m2
2009
15885804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27742377 15885804 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,33 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 875 PLN (59 zł/m2)

1
-
32 m2
1985
15883226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673699 15883226 W ofercie do wynajęcia pomieszczenie handlowo-usługowe znajdujące się w pawilonie przy jednej z głównych ulic dzielnicy Dąbie. Pawilon wybudowany z płyty obornickiej pokrytej blachą, ściany wewnętrzne z regipsu. Do lokalu doprowadzony prąd oraz woda....

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (25 zł/m2)

1
-
200 m2
1990
15887540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785152 15887540 Idealnie wykończony lokal na 2 piętrze nowoczesnego, kameralnego biurowca.Wilanów Królewski.Wysokość lokalu: 3,40 m. Piękne okna od podłogi do sufitu. Strona południowa i wschodnia.Lokal jest całkowicie nowy, nieużywany, idealnie wykończony, bardzo w...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 640 PLN (80 zł/m2)

11
-
183 m2
2025
15887539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785151 15887539 Lokal z 50-metrowym tarasem na 2 piętrze nowoczesnego, kameralnego biurowca. Wilanów Królewski.Wysokość lokalu: 3,40 m. Piękne okna od podłogi do sufitu. Strona południowa i zachodnia.Lokal jest całkowicie nowy, w stanie deweloperskim, do indywidualn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 625 PLN (75 zł/m2)

11
-
115 m2
2025