• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 188

15491151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757238 15491151 Chorzów. Hala Dogrzewana (temp na hali ok 0'C.) - dogrzewanie w cenie. Wymiary hali: długość 38 m, szerokość 14 m, Wysokość 7m, wysokość do haka suwnicy 4,5 m. Suwnica 3,2T Poziom 0, posadzka betonowa. Poziom I powierzchnia ...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

16 660 PLN (18 zł/m2)

11
-
952 m2
-
14375921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 2685883 14375921 Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu położonego w podwórzu zabytkowej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Piekarskiej. Prezentowany lokal znajduję się parterze widoczny od głównej strony ulicy. Idealne np.: siedziba banku, sklep...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

16 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
400 m2
-
12790828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1102854 12790828 Możliwość aranżacji dużych powierzchni open space od 1000m2 do 4000m2 NOWOCZESNOŚĆ • modernizacja biurowca o wysokim standardzie, z wymienionymi instalacjami, stolarką, elewacją, przebudowaną strefą otoczenia • wydzielone pomiesz...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

78 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
12790080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 1102132 12790080 Ruda Śląska. Do wynajęcia hala dwunawowa o pow. 1110m² z suwnicą 10T - sterowaną z kabiny, położona na zamkniętym terenie. Dach - z blachy stalowej, trapezowej. Brama elektryczna, przesuwna o wymiarach ok. 4m x 4m. ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

16 650 PLN (15 zł/m2)

11
-
1110 m2
-
15887275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780226 15887275 Warszawa- Do wynajęcia: salkę konferencyjną dla 10 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

150 PLN (10 zł/m2)

1
-
15 m2
2019
15887040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27774897 15887040 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.194m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 621 PLN (60 zł/m2)

2
-
194 m2
1999
15887269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780228 15887269 Warszawa - Do wynajęcia: nowoczesna sala konferencyjna dla 6 osób na Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

100 PLN (11 zł/m2)

1
-
9 m2
2013
15887267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780227 15887267 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (550 zł/m2)

1
-
12 m2
2016
15887147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778321 15887147 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.23,10 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 099 PLN (91 zł/m2)

1
-
23 m2
2007
15886896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771336 15886896 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 471 PLN (54 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15887146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778320 15887146 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 603 PLN (92 zł/m2)

1
-
39 m2
2007
15886900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27771337 15886900 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 130,77 m2 na parterze w budynku wielorodzinnym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 592 PLN (81 zł/m2)

1
-
130 m2
2003