• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 202

15887888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27796873 15887888 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.417,41 m2 na 29 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowiz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 010 PLN (144 zł/m2)

10
-
417 m2
2017
15887514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784830 15887514 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.36,50 m2 na warszawskich Włochach, w okolicach lotniska Okęcie i Al. Krakowskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 971 PLN (83 zł/m2)

1
-
36 m2
2000
15882096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657323 15882096 Lokal użytkowy o powierzchni 190m2, usytuowany na II piętrze budynku biurowego w samym centrum miasta. Powierzchnia lokalu podzielona jest ściankami działowymi, z wydzieloną kuchnią i WC. Lokal jest dobrze doświetlony z wejściem z klatki schodowej (k...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

5 500 PLN (29 zł/m2)

1
-
190 m2
-
15471489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19309401 15471489 Oferuję do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 172,75 m², usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji w Dorotowie, w nowoczesnym budynku Lech Centrum . Jest to idealne miejsce do prowadzenia działalności biurowej, us...

Dorotowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

4 000 PLN (23 zł/m2)

11
-
172 m2
2018
15778414 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25751314 15778414 DO WYNAJĘCIA: 281,77 m² POWIERZCHNI BIUROWEJ W DOROTOWIE - LECH CENTRUM O NIERUCHOMOŚCI Oferuję do wynajęcia 281,77 m² powierzchni biurowej w nowoczesnym budynku Lech Centrum w Dorotowie. Lokal oferuje szerokie możliwo...

Dorotowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

6 000 PLN (21 zł/m2)

11
-
281 m2
2018
15883564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675255 15883564 Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 57 m2 zlokalizowany w centrum, znajduje w podpiwniczeniu kamienicy. Wejście do lokalu odbywa się od strony podwórza, skromną bramą, brak wyeksponowanej witryny. Koszty i dodatkowe informacje:- czynsz 1800 złmc (VA...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (32 zł/m2)

11
-
57 m2
1930
15882638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671285 15882638 Do wynajęcia pokój o powierzchni 17 m2 (ok. 3mx6m) zlokalizowany na pierwszym piętrze, w centrum w odnowionej kamienicy !!!. Atrakcyjna lokalizacja, czysta i zadbana klatka schodowa. W sąsiedztwie kancelarie, biura, usługi itp.Koszty i dodatkowe info...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (82 zł/m2)

11
-
17 m2
1930
15887830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27795462 15887830 Reprezentacyjny, wysoki lokal biurowy na parterze, z oknami od ulicy.Wejście niemal bezpośrednio z ulicy, pierwszy lokal po wejściu na odnowioną, zabytkową klatkę schodową. Idealne miejsce dla firmy, która przyjmuje gości i klientów! Okna wychodzące ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (58 zł/m2)

5
-
104 m2
1930
15887829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27795461 15887829 Nowoczesne biuro w centrum Warszawy – 15. piętro z widokiemOferujemy funkcjonalne biuro zlokalizowane w prestiżowym biurowcu w samym centrum Warszawy. Lokal znajduje się na 15. piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie oraz atrakcyjny...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 936 PLN (49 zł/m2)

11
-
163 m2
1996
15887822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27795441 15887822 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 31,90 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 444 PLN (79 zł/m2)

1
-
31 m2
2016
15790537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25970106 15790537 Świetna okazja dla biznesu! Lokal handlowy w pasażu – doskonała ekspozycja w ścisłym centrum miasta.Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowy zlokalizowany w pasażu handlowym na poziomie -1, w samym centrum miasta – miejscu o dużym n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 488 PLN (96 zł/m2)

2
-
99 m2
1989
15887799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27795253 15887799 Wynajmiemy halę magazynowo produkcyjną zlokalizowaną na rybitwach niedaleko placu handlowego. Lokal nadaje się pod usługi produkcję magazynowanie itp. Wysokość lokalu to ok 3,2m. W lokalu może zostać wykonana toaleta na koszt właściciela. Brama wjazd...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 800 PLN (32 zł/m2)

11
-
150 m2
-