• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 203

15858642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27151667 15858642 Gabinet do wynajęcia - Czarnków, 17,70 m² Zapraszamy do wynajęcia przestronnego gabinetu o powierzchni 22 m², położonego w działającej przychodni lekarza rodzinnego w Czarnkowie. To doskonała propozycja dla lekarzy specj...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 600 PLN (94 zł/m2)

11
-
17 m2
-
15858643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27151668 15858643 Lokal na wynajem - 102,03 m², Centrum Czarnkowa Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 102,03 m² , położony w samym centrum Czarnkowa , przy głównym pasażu komunikacyjnym. Lokal znajduje się na ...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

4 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
102 m2
-
15858640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27151669 15858640 Gabinet do wynajęcia - Czarnków, 16,50 m² Zapraszamy do wynajęcia przestronnego gabinetu o powierzchni 16,50 m², położonego w działającej przychodni lekarza rodzinnego w Czarnkowie. To doskonała propozycja dla lekarzy sp...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 600 PLN (100 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15884426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal od głównej ulicy Gdynia Działki Leśne 27701813 15884426 Lokal do wynajęcia o pow.50m2 z wejściem od ulicy głównej na 2-piętrze w Gdyni na Działkach Leśnych.W skład lokalu wchodzą 2-pomieszczenia główne, łazienka z WC, holl.Standard wykończenia:na podłodze-gres,ściany-malowane,glazura.Ogrzewanie gazowe.Opł...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 350 PLN (47 zł/m2)

2
-
50 m2
1998
15849996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26985115 15849996 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia najtańsza forma własnego biura do pracy - prywatne biurko PREMIUM, w nowym kameralnym coworkingu w Poznaniu.Do Twojej dyspozycji oddajemy świeżo wyremontowany hard LOFT - Kotłownia Coworking. Budynek...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

600 PLN (50 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15760202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pracownia, Warsztat, Magazyn! Na wynajem 80m2 25351242 15760202 Lokal do wynajęcia w Gdyni - Wielki Kack, ul. Wielkopolska.Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 80 m², idealny dla osób poszukujących przestrzeni do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej - doskonale sprawdzi si...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15887565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27786564 15887565 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.49,39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 963 PLN (60 zł/m2)

2
-
49 m2
1920
15887562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27786540 15887562 Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 214 m, usytuowany w samym sercu Zamościa. Lokal posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz przestronne witryny, które zapewniają doskonałą widoczność i przyciągają uwagę przechodniów. Przed budyn...

Zamość (Nowa osada) (Lubelskie, gm. Zamość)

7 000 PLN (33 zł/m2)

2
-
214 m2
-
15885632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734222 15885632 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 188 PLN (300 zł/m2)

2
-
24 m2
2015
15869895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27411425 15869895 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 38,86 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 176 PLN (57 zł/m2)

2
-
38 m2
1920
15886932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771882 15886932 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (125 zł/m2)

2
-
26 m2
1950
15887538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27785150 15887538 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy urządzony jako gabinet dentystyczny.Bardzo blisko ulicy Popularnej, tuż przy stacji kolejowej Warszawa-Włochy, doskonała komunikacja.Pełne wyposażenie gabinetu dentystycznego w cenie. Dwa fotele.Lokal nadaje się r...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (136 zł/m2)

2
-
44 m2
2009