• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 207

15887275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780226 15887275 Warszawa- Do wynajęcia: salkę konferencyjną dla 10 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

150 PLN (10 zł/m2)

1
-
15 m2
2019
15887040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27774897 15887040 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.194m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 621 PLN (60 zł/m2)

2
-
194 m2
1999
15887269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780228 15887269 Warszawa - Do wynajęcia: nowoczesna sala konferencyjna dla 6 osób na Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

100 PLN (11 zł/m2)

1
-
9 m2
2013
15887147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778321 15887147 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.23,10 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 099 PLN (91 zł/m2)

1
-
23 m2
2007
15886896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771336 15886896 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 471 PLN (54 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15887146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778320 15887146 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 603 PLN (92 zł/m2)

1
-
39 m2
2007
15886900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27771337 15886900 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 130,77 m2 na parterze w budynku wielorodzinnym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 592 PLN (81 zł/m2)

1
-
130 m2
2003
15887345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27781599 15887345 Do wynajęcia lokal 178,26m2 Beta. Lokal mieści 5 pokoi WC , kuchnia , 2 piętro Lokal znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Wspólny, duży parking dla budynków biurowych. Czynsz najmu 47 zł...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

8 378 PLN (47 zł/m2)

11
-
178 m2
-
15794949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26085677 15794949 Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna 1000 m² - Katowice, Szopienice Oferujemy do wynajęcia halę magazynowo - produkcyjną o powierzchni 1000 m², zlokalizowaną w Katowicach, dzielnica Szopienice. Hala posiada suwnicę, sta...

Katowice (Szopienice) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15559983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21300771 15559983 Przedstawiam halę magazynową do wynajęcia w Tychach - Konstrukcja stalowa samonośna (bez podpór) ocieploną wełną mineralną. - Posadzka przemysłowa niepylna o grubości 15 cm i wytrzymałości 5t na m2. - Dwie bramy wjazdowe. - Kotłownia na o...

Tychy (Wilkowyje) (Śląskie, gm. Tychy)

22 000 PLN (26 zł/m2)

11
-
860 m2
-
13144729 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 1450721 13144729 Czeladź. Hala magazynowaprodukcyjna. Moduł 4278m2 Magazyn znajduje się w nowoczesnym Parku Logistycznym. Specyfikacja: Magazyn: - 3372m2 - Wysokość netto 10m. - Nośność posadzki 5Tm2 - Głębokość 68m. Powierzchnia produkcyjna: - 508m2 - Wysokość ne...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

68 440 PLN (16 zł/m2)

11
-
4278 m2
-
15491123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757268 15491123 CENTRUM KATOWIC BIUROWIEC KTW I Dostępna powierzchnia biurowa - 2026,8m2 Minimalna powierzchnia najmu 446,8m2 Elastyczne biura od LOFTMILL od 1 biurka WARUNKI KOMERCYJNE: Miesięczny czynsz wywoławczy za m2 netto: - powierzchnia biurowa od 14...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

30 024 PLN (67 zł/m2)

11
-
446 m2
2022