• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 205

15887274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780225 15887274 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 200 PLN (575 zł/m2)

1
-
16 m2
2006
15887214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27779307 15887214 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 20,72 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 984 PLN (99 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15887218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27779304 15887218 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 993 PLN (95 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15887215 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27779312 15887215 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 133,69 m2 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 530 PLN (87 zł/m2)

2
-
133 m2
-
15887167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778983 15887167 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.170,50 m2 na 14 piętrze w budynku usługowo-biurowym w centrum Warszawy, w okolicach dworca PKP Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 522 PLN (91 zł/m2)

2
-
170 m2
2007
15887174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778984 15887174 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.286 m2 na 12 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 041 PLN (91 zł/m2)

4
-
286 m2
2007
15887172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778989 15887172 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.198m2 na 19 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 029 PLN (91 zł/m2)

11
-
198 m2
2007
15887171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778988 15887171 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.102,09 m2 na 19 piętrze budynku biurowo-usługowego w Śródmieściu w okolicach dworca PKP Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 292 PLN (91 zł/m2)

2
-
102 m2
2007
15887168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778985 15887168 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,50 m2 na 14 piętrze budynku biurowo-usługowego w Śródmieściu w okolicach dworca PKP Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 512 PLN (91 zł/m2)

5
-
104 m2
2007
15887170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778986 15887170 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,78 m2 na 15 piętrze budynku biurowo-usługowego w Śródmieściu w okolicach dworca PKP Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 560 PLN (108 zł/m2)

1
-
33 m2
2007
14043236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20497 14043236 Niewielki lokal usługowy o powierzchni 18 m², położony w bliskim sąsiedztwie Placu Odrodzenia. Znajduje się w przyziemiu przedwojennej kamienicy, z wejściem bezpośrednio z ulicy. Lokal nadaje się na niewielką działalność handlową lub usługową.Lokal s...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
18 m2
1920
15886747 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27766439 15886747 Oryginalna powierzchnia usługowo-handlowa w zabytkowej kamienicy - w centrum Warszawy.Rozkład biura:- duża sala 33 mkw.,- pomieszczenie 13 mkw. (w amfiladzie),- toaleta. Możliwość adaptacji powierzchni na różnego rodzaju usługi (wystaw...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 734 PLN (91 zł/m2)

2
-
52 m2
1866