• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 222

15887036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27774892 15887036 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.117,60 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 044 PLN (60 zł/m2)

1
-
117 m2
1999
15846372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26884248 15846372 Moduł biurowy w układzie mieszanym.260 mkw netto, 290 mkw brutto.Dostępny od 07 stycznia.W budynku obok moduł 185 mkw netto, 204 mkw brutto dostępne od zaraz.Bazowa stawka czynszu: 18-18,5 € 1 mkwUwaga! możliwa korekta poprzez wakacje czyns...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 051 PLN (89 zł/m2)

11
-
260 m2
2001
15887039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27774896 15887039 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.367 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Be...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 982 PLN (60 zł/m2)

12
-
367 m2
1999
15887042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27774891 15887042 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 155 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Żoliborzu, w okolicy ul. Szamockiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji o...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 102 PLN (65 zł/m2)

2
-
155 m2
2002
15841094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787800 15841094 Powierzchnia do aranżacji według wymagań najemcy. Czynsz (od 24 eurom2) ustalany indywidualnie w zależności od pozostałych warunków komercyjnych.Budynek:Rondo I to nowoczesny biurowiec klasy A położony w prestiżowej lokalizacji w sercu Warszawy. Skła...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 871 PLN (113 zł/m2)

11
-
798 m2
2006
15887038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27774895 15887038 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.370 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 164 PLN (60 zł/m2)

11
-
370 m2
1999
15887035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27774893 15887035 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Żoliborzu, w okolicy ul. Szamockiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji o...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 843 PLN (65 zł/m2)

2
-
105 m2
2002
15841291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788358 15841291 Powierzchnia do aranżacji według wymagań najemcy. Czynsz (od 24,50 eurom2) ustalany indywidualnie w zależności od pozostałych warunków komercyjnych. Obecnie podział na pokoje..Budynek:Rondo I to nowoczesny biurowiec klasy A położony w prestiżowej lok...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 344 PLN (117 zł/m2)

11
-
531 m2
2006
15848033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26927987 15848033 Szukasz miejsca, które połączy logistyczną efektywność z prestiżową lokalizacją? Prezentujemy unikalny obiekt o powierzchni 1200 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, oferujący standard, którego próżno szukać w tej części miasta.Kluczowe Par...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

42 000 PLN (35 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15887022 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27773619 15887022 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy o pow. 74 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 674 PLN (77 zł/m2)

1
-
74 m2
1999
15887033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 27773613 15887033 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia miejsce w Hali garażowej , dolny Sopot ul HaffneraMorska, 50m od Monte Cassino. Cena do negocjacjiOgłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

500 PLN (50 zł/m2)

1
-
10 m2
-
15887028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773609 15887028 Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza i dwóch toalet o łącznej powierzchni ok 270 metrów, znajdująca się na pierwszym piętrze budynku położ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 999 PLN (52 zł/m2)

11
-
270 m2
2016