• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 219

15886970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772695 15886970 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 47,5 m2, położona na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 2 pomieszczeń + mały aneks z wykorzystaniem na kuchnię lub magazyn.Pomieszczenia są dobrze doświetlo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 080 PLN (85 zł/m2)

11
-
48 m2
2011
15886965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772690 15886965 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 58 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal kłada się z 3 pomieszczeń: 2 biurowe i pomieszczenie z przeznaczeniem na serwerownie, magazyn lub kuchnię.Pom...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 930 PLN (85 zł/m2)

11
-
58 m2
2011
15886325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27753756 15886325 Do wynajęcia lokal biurowy (28,69 m2) położony na piętrze w budynku biurowym w okolicach Jasnych Błoni, UM oraz US - zielone centrum Szczecina. Ściany malowane na biało, na podłodze panele. Miesięczny koszt:* czynsz najmu 1.290 zł netto (+23 % VA...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 290 PLN (45 zł/m2)

6
-
28.4 m2
1970
15886926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771895 15886926 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji o...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 010 PLN (86 zł/m2)

1
-
35 m2
1999
15886918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771893 15886918 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 64 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 199 PLN (112 zł/m2)

1
-
64 m2
2024
15886924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771880 15886924 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 934 PLN (220 zł/m2)

1
-
27 m2
2017
15886935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771875 15886935 Warszawa - Do wynajęcia:7-pokojowy lokal biurowy o pow.130 m2 na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 250 PLN (125 zł/m2)

7
-
130 m2
1950
15886916 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771878 15886916 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 956 PLN (152 zł/m2)

2
-
26 m2
2017
15886931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771874 15886931 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15886940 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771884 15886940 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 123,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 151 PLN (58 zł/m2)

4
-
123 m2
2013
15886888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771334 15886888 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.198,96 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 916 PLN (80 zł/m2)

10
-
198 m2
1993
15886880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771332 15886880 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,32 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (117 zł/m2)

1
-
23 m2
2008