• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 234

15869957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27412253 15869957 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.585 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117,mail: [email protected] )---------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

51 863 PLN (89 zł/m2)

8
-
585 m2
2002
15848953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26952569 15848953 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 374 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117,mail: [email protected] )-------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 158 PLN (89 zł/m2)

8
-
374 m2
2002
15839627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756242 15839627 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 302 m2, na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )--------------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 985 PLN (69 zł/m2)

11
-
302 m2
2009
15839604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756114 15839604 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 172,84 m2 na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Niemcewicza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 457 PLN (78 zł/m2)

11
-
172 m2
2008
15782749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25847487 15782749 Do wynajęcia nowoczesny budynek usługowo-biurowy. Obiekt powstaje z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje bardzo dobrą izolację i niskie koszty eksploatacji.Powierzchnia całkowita: 820 m²• Parter: 357 m² (3 lokale: 89 m² 82 m² 62 m²)• Piętro: ...

Szczecin (Prawobrzeże) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

37 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
820 m2
2025
15869960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27412350 15869960 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 198 m2, na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )--------------Bez prowizji o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 758 PLN (69 zł/m2)

11
-
198 m2
2009
15865812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27305145 15865812 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 34 m2 na 33 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego PKP. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 726 PLN (80 zł/m2)

1
-
34 m2
1978
15848955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26952574 15848955 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 644 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 553 PLN (86 zł/m2)

12
-
644 m2
2008
15839602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756121 15839602 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 572 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Niemcewicza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 323 PLN (81 zł/m2)

11
-
572 m2
2011
15839590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756118 15839590 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 561 m2 na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Niemcewicza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 687 PLN (78 zł/m2)

11
-
561 m2
2008
15886691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27764072 15886691 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 318 m2 na24 piętrze w eleganckim budynku biurowym w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 099 PLN (120 zł/m2)

11
-
318 m2
1999
15869955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27412250 15869955 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.204m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 620 PLN (81 zł/m2)

3
-
204 m2
1999