• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 239

15881255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27626481 15881255 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem od ul. Wspólnej oraz dużą witryną zapewniającą doskonałą ekspozycję.Informacje o lokaluŁączna powierzchnia: 110 m²Układ pomieszczeń:gł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (113 zł/m2)

4
-
110 m2
1910
15840946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787363 15840946 Nowoczesna powierzchnia z udogodnieniami i funkcjonalnym układem pokoi biurowych.Biuro w zabytkowej kamienicy posiada dwie windy, jedna dojeżdża na powierzchnię biura. Stan biura - gotowy do wejścia i rozpoczęcia działalności. Internet - światłowód.U...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 288 PLN (72 zł/m2)

11
-
630 m2
1900
15744702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25043734 15744702 Duża przestrzeń usługowo-biurowa na parterze z dobrze wyeksponowaną witryną od strony ulicy.Lokal składa się z:otwartej przestrzeni (open space)3 mniejszych pokoianeksu kuchennego z jadalnią2 toalet Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w garażu p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 960 PLN (80 zł/m2)

4
-
187 m2
2004
15882263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659042 15882263 Samodzielne piętro 508 mkwwydzielone przestrzenie edukacyjnych i biurowew sumie 13 pomieszczeń, w tym duże i małe sale4 toaletyszerokie schodyModuł doskonale nadaje się na szkołę i inną działalność edukacyjną.Koszty najmu:czynsz: 70 zł 1 mkwkoszty e...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 560 PLN (70 zł/m2)

11
-
508 m2
2000
15839624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756250 15839624 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 678 m2, na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )--------------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

47 114 PLN (69 zł/m2)

11
-
678 m2
2009
15869961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27412352 15869961 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.411 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach stacji metra Al. Wilanowska ,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )--------------Bez prowizji od ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 436 PLN (89 zł/m2)

6
-
411 m2
-
15839626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756249 15839626 Warszawa- Do wynajęcia: biuro o pow. 458 m2, na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )--------------Bez prowizji o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 826 PLN (69 zł/m2)

11
-
458 m2
2009
15886703 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27765367 15886703 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 251 m2 połozony przy ul. Garbarskiej,10 minut od Rynku Głównego w Krakowie piechotą.Lokal składa się z kilku pomieszczeń, z czego największe ma ok 80m2 oraz 2 toalet ( jest też prysznic).Lokal położny jest...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 950 PLN (32 zł/m2)

12
-
251 m2
-
15839629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756243 15839629 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 431 m2, na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )--------------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 947 PLN (69 zł/m2)

11
-
431 m2
2009
15839596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756119 15839596 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 217 m2 na 11 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Niemcewicza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 573 PLN (81 zł/m2)

11
-
217 m2
2011
15839593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756117 15839593 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 406 m2 na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Niemcewicza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 615 PLN (78 zł/m2)

11
-
406 m2
2008
15839592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26756110 15839592 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.188 m2 n a9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117,mail: [email protected] )---------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 667 PLN (89 zł/m2)

8
-
188 m2
2002