• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 217

15887153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778319 15887153 Warszawa - Do wynajęcia moduł biurowy o pow.53,90 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 907 PLN (93 zł/m2)

2
-
53 m2
2007
15887150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778316 15887150 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.499,40 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 470 PLN (91 zł/m2)

12
-
499 m2
2007
15887105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal w nowym budynku | Świetna lokalizacja 27777268 15887105 Do wynajęcia nowoczesny, przestronny lokal użytkowy o powierzchni 250 m², położony na parterze nowego budynku usługowo-biurowego w Wyszkowie przy ul. Pułtuskiej, bezpośrednio przy obwodnicy śródmiejskiej - jednej z najbardziej ruchliwych tras w mieśc...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

9 800 PLN (39 zł/m2)

4
-
250 m2
2023
14835921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 402520 14835921 Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 630m2 na 5 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

40 950 PLN (65 zł/m2)

11
-
630 m2
2022
14835897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 402521 14835897 Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 14...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

16 425 PLN (75 zł/m2)

11
-
219 m2
2022
15799582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26194907 15799582 wynajmiemy hale produkcyjno magazynową o powierzchni 300 m2 która posiada posadzkę niepylącą hala ma wysokość ok. 3,5m. Do hali prowadzą dwie bramy oraz rampa rozładunkowa. teren wokół hali ogrodzony i strzeżony. w Lokalu znajdują się 3 pomieszczenia...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 900 PLN (28 zł/m2)

11
-
360 m2
-
14824365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18291 14824365 Świetna inwestycja na Biznes!Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta!Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem i możliwościami. Można stworzyć wiele miejsc pracy i atrakcji dla Klienta. Wiele sal do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

27 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1173 m2
1930
15081800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9191166 15081800 Świetna inwestycja na Biznes!Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta!Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem i możliwościami. Można stworzyć wiele miejsc pracy i atrakcji dla Klienta. Wiele sal do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

27 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1173 m2
1930
15361719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 16825937 15361719 Kompleks hal magazynowych do wynajęciaHale murowane, dostępne miejsca postojowe przed halą oraz plac manewrowy- ogrodzonyHala o powierzchni 898,41 m2 wysokości 2,6- 3 m i teren 1351,6m w cenie 20000 zł netto plus vatposzczególne pomieszczenia:159 m...

Szczecin (Gumienice) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

20 000 PLN (22 zł/m2)

11
-
898.41 m2
1930
14824259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3960 14824259 Świetna inwestycja na Biznes!Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta!Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem i możliwościami. Można stworzyć wiele miejsc pracy i atrakcji dla Klienta. Wiele sal do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

27 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1173 m2
1930
15887049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27775049 15887049 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200m2 do wynajęcia, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Żwirki i Wigury na warszawskich Włochach, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 683 PLN (58 zł/m2)

11
-
200 m2
1999
15887054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27775044 15887054 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.600 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Be...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 943 PLN (60 zł/m2)

11
-
600 m2
1999