• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 182

15886636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763067 15886636 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 037 PLN (86 zł/m2)

2
-
47 m2
2011
15886635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763066 15886635 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 850 PLN (86 zł/m2)

1
-
45 m2
2011
15886588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27762894 15886588 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 330 PLN (85 zł/m2)

11
-
98 m2
2011
15886620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27762917 15886620 Budynek 90 m - dowolne przeznaczenie &124; okolice Tarpna Do wynajęcia budynek o powierzchni 90 m, z możliwością dowolnego przeznaczenia. Lokalizacja: Okolice Tarpna Wjazd bezpośrednio z głównej ulicy, bez przeszkód Charakterystyka budynku: Dwi...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 500 PLN (17 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15882479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27664950 15882479 LOKAL USŁUGOWY Z WYŁĄCZNYM PARKINKIEM I PODŚWIETLANYM BANEREMPrezentujemy Państwu parterowy, klimatyzowany lokal usługowo-handlowy o pow. 80 mkw h=3m z możliwością prowadzenia działalności estetyczno-medycznej lub po dostosowaniu małej hurtownisklep...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 600 PLN (58 zł/m2)

5
-
80 m2
-
15865924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Blisko Dworca PKP CH Krewetka Podwale Grodzkie 27305562 15865924 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu tuż przy Dworcu Głównym PKP, przy głównej ulicy Gdańska - Podwal...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

48 882 PLN (288 zł/m2)

11
-
170 m2
2002
15866788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Blisko Dworca PKP w CH Krewetka Podwale Grodzkie 27328494 15866788 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu tuż przy Dworcu Głównym PKP, przy głównej ulicy Gdańska - Podwal...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

25 878 PLN (288 zł/m2)

1
-
90 m2
2002
15865551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Obok Dworca PKP, Wyjątkowy lokal w C.H. Krewetka 27303585 15865551 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą rogowego, dwupoziomowego lokalu z windą tuż przy Dworcu Głównym PKP, pr...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

143 743 PLN (288 zł/m2)

11
-
499 m2
2002
15886557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27761998 15886557 dla fryzjera, kosmetyczki, itp------------------Warszawa - do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 110 m2 na parterze kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (113 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15865718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wielofunkcyjna przestrzeń obok Dworca Głównego PKP 27304975 15865718 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą około 3.100 m2 przestrzeni użytkowej tuż przy Dworcu Głównym PKP, przy ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

519 975 PLN (168 zł/m2)

11
-
3100 m2
2002
15886513 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27761543 15886513 Wynajmiemy lokal magazynowy produkcyjny znajdujący się w okolicy osiedla złocień. Jest to ogrzewane pomieszczenie ogrzewane za pomocą C.O. Lokal składa się z hali o powierzchni 86m i wymiarach 7,3x11,7m pomieszczenia biurowego z osobnym wejściem z p...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
105 m2
-
15856987 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27106755 15856987 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 77,28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Prop...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 699 PLN (48 zł/m2)

1
-
77 m2
2015