• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 184

15871553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27470701 15871553 Na wynajem oferowany jest wyjątkowy lokal użytkowy klasy premium, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Belwederskiej, w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa – Sielcach. To miejsce, które łączy reprezentacyjny cha...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 700 PLN (108 zł/m2)

12
-
257 m2
2009
15871683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27474032 15871683 Do wynajęcia lokal o powierzchni 125m2 z przeznaczeniem na biuro. Lokal podzielony jest na 5 pokoi ( 17 m2, 20 m2, 27 m2, 30 m2 i 5 m2), łazienkę, wc, kuchnię 12 m2. Lokal jest widny , dobrze doświetlony. Okna wychodzą na ciche podwórze oraz na zielo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 865 PLN (79 zł/m2)

5
-
125 m2
1938
15882266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659049 15882266 Przedmiotem oferty jest lokal do wynajęcia na cele biurowe, położony na pierwszym piętrze budynku apartamentowo - biurowego na Dolnym Mokotowie, w pobliżu Parku Morskie Oko i Łazienek Królewskich.Lokal składa się z: 7 gabinetów (12 m2, 22 m2,46 m2, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (40 zł/m2)

7
-
173 m2
1967
15886069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27747072 15886069 Powierzchnia 250 mkw na parterze budynku usługowo- magazynowego.Duże witryny widoczne z ulicy.Lokal ma wysokość 4 m i jest bardzo dobrze doświetlony.Świetnie sprawdzi się jako showroom lub inna powierzchnia usługowa.Jedna duża sala, sprzedaży + zaple...

Ożarów Mazowiecki (Wieruchów) (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

14 000 PLN (56 zł/m2)

3
-
250 m2
2018
15883567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675258 15883567 Lokal z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową zlokalizowany w budynku handlowo biurowym na Pomorzanach.Składa się z pomieszczenia biurowego, toaleta wspólna na piętrze.Czynsz najmu 1.250 ,-zł netto ( do ceny należy doliczyć 23% podatku VAT)N...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 PLN (50 zł/m2)

11
-
25 m2
1980
15886398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27756564 15886398 Do wynajęcia, lokal usługowy w świetnej lokalizacji, przy ulicy Geodetów, tuż przy ulicy Puławskiej, w Piasecznie. Powierzchnia lokalu 100 m2: W skład lokalu wchodzi: - pomieszczenie handlowo-usługowe, - WC, - pomieszczenie techniczne - kotłownia...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

8 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15705822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24287635 15705822 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJILokal biurowy 118,68 m² w centrum Jastrzębia-Zdroju – przy Rondzie ZdrojowymSzukasz przestrzeni dla swojej firmy w znakomitej lokalizacji? Mamy coś idealnego!Lokalizacja:Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 118,...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

4 035 PLN (34 zł/m2)

11
-
119 m2
-
15835519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY DO DZIERŻAWY 26705815 15835519 Dogodne warunki najmu. Możliwa umowa nawet na 10 latOBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY DO DZIERŻAWYZIELENIEWO - UL. SZCZECIŃSKA GŁÓWNA TRASA WJAZDOWA DO KOŁOBRZEGUDo dzierżawy wolnostojący obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany w Zieleniewie przy ul. Szczeciń...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 300 PLN (63 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15746471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura do wynajęcia | Pruszcz Gdański 25084602 15746471 Biura do wynajęcia ok. 150 m² GdańskDo wynajęcia I piętro obiektu o powierzchni niemal 150 m². Budynek zlokalizowany jest na ogrodzonej działce o pow. 1355 m². Idealnej pod działalność biurową - z pełnym zapleczem socjalnym.Powierzchnia obiektu:- C...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

5 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
150 m2
2010
15810454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26410789 15810454 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788DO WYNAJĘCIA OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWO-MAGAZYNOWY położony w doskonałej lokalizacji Bielsko-Biała ul. Żywiecka 120a skrzyżowanie z Bolesława Prusa.Oferujemy do wynajęcia wolnostojący obiekt handlowo-u...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

17 900 PLN (20 zł/m2)

11
-
878 m2
2000
15886367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27755890 15886367 Do wynajęcia ciekawy moduł magazynowy o powierzchni 623 mkw., usytuowany bezpośrednio przy bramie wjazdowej do budynku. Powierzchnia dosyć wysoka, jasna (dostęp światła dziennego).Przydział mocy w zależności od zapotrzebowania.Kilka wejść od strony b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 690 PLN (30 zł/m2)

1
-
623 m2
1980
15858360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27146989 15858360 Do wynajmu prezentujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 124,5 m 2 wraz z garażem na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość składa się łącznie z trzech kondygnacji, w tym podpiwniczenia. Każda kondygnacja o powierzchni ok 37m ...