• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 147

15886293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751560 15886293 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 311,74 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 923 PLN (58 zł/m2)

1
-
311 m2
2016
15885523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27733627 15885523 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 59m2 na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 655 PLN (96 zł/m2)

11
-
59 m2
2013
15886277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751539 15886277 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1015 m2 na 4 piętrze eleganckiego i nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Suwak.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

70 529 PLN (69 zł/m2)

11
-
1015 m2
2013
15886282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751538 15886282 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 950 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-usługowego w Wawrze (Warszawa), w okolicach ul. Zwoleńskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])------------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 080 PLN (53 zł/m2)

12
-
950 m2
2016
15886278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751533 15886278 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1490 m2 na parterze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

102 810 PLN (69 zł/m2)

12
-
1490 m2
2012
15886283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27751541 15886283 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 130 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Suwak.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 033 PLN (69 zł/m2)

11
-
130 m2
2013
15886280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751532 15886280 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.758 m2 na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlondapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 302 PLN (69 zł/m2)

12
-
758 m2
2012
15886281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751537 15886281 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 341 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-usługowego w Wawrze (Warszawa), w OKOLICACH ul. Zwoleńskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])------------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 976 PLN (53 zł/m2)

12
-
341 m2
2016
15886279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751534 15886279 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1033 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 277 PLN (69 zł/m2)

12
-
1033 m2
2012
15886262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751193 15886262 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.83,89 m2 na4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 259 PLN (39 zł/m2)

3
-
83 m2
2008
15884016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27692065 15884016 Prezentujemy istniejący obiekt produkcyjno-magazynowy w Wykrotach (woj. dolnośląskie). Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi blisko 9 000 mkw., a nieruchomość leży na obszernej działce o wielkości 31 382 mkw., co stwarza ogromny potencjał do dalszej...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

140 000 PLN (14 zł/m2)

1
-
9800 m2
2004
15882494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27665332 15882494 Prezentujemy istniejący obiekt produkcyjno-magazynowy w Wykrotach (woj. dolnośląskie). Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi blisko 9 000 mkw., a nieruchomość leży na obszernej działce o wielkości 31 382 mkw., co stwarza ogromny potencjał do dalszej...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

140 000 PLN (14 zł/m2)

1
-
9800 m2
2004