• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 146

15774807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25658946 15774807 Gabinetowy moduł biurowy z widokiem.263,96 m² netto 269,24 m² brutto biuro dostępne od zarazObecny układ: pokoje biurowe (4-5)sala spotkańopen space ok 65 m²aneks kuchennypomieszczenie techniczne na serwerowniętoalety w cz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 080 PLN (65 zł/m2)

11
-
264 m2
2004
15885962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27745214 15885962 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego biura o powierzchni 60 m², zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie Warsaw Film Center przy ul. Chełmżyńskiej 219 w Warszawa.To miejsce stworzone dla tych, którzy chcą pracować w inspir...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (67 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15826703 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26645149 15826703 Polecam na wynajem lokal, magazyn ok. 90 m2 z biurem ok. 10 m2. Duża przestrzeń do własnej aranżacji np. magazyn, hurtownię, z przeszklonym pokojem biurowym ok. 10 m2 na pozostałą część. Ogrzewanie elektryczne, sanitariaty wspólne z inny...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 021 PLN (34 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15826698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26645148 15826698 Polecam na wynajem I piętro w nowoczesnym dwukondygnacyjnym budynku biurowym. D uża (70 m2) otwarta przestrzeń z recepcją, pięć biur o powierzchni od 15- 93m2, mała kuchniaaneks ok. 5m2 oraz łazienka 14,4 m2, razem 340 m2 Biura z klimatyzacją,...

Brzoza (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

9 500 PLN (28 zł/m2)

11
-
340 m2
-
15655466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 23389617 15655466 Do wynajęcia hale pod działalność nieuciążliwą Hala murowana- ocieplona 142 m2 - ogrzewana olejem opałowym - nagrzewnica powietrza. - posadzka betonowa - wysokość hali 3,4m2 - brama wjazdowa w hali szer.2,60xwys.2,90 - na 1 piętrze ha...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

7 976 PLN (17 zł/m2)

11
-
459 m2
1999
15624425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22704163 15624425 Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo- usługowy o powierzchni 38 m2 położony na parterze, w nowo wyremontowanym budynku przy jednej z głównych ulic w Białych Błotach. Lokal posiada dużą witrynę, ogrzewany jest klimatyzacją, pomieszczenie san...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

2 500 PLN (66 zł/m2)

11
-
38 m2
2024
15594261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22050157 15594261 Na wynajem hala handlowo - magazynowa o powierzchni 288 m2 znajdująca się na parterze dwukondygnacyjnego budynku.Usytuowany przy S5 na działce ok.4000 m2 z dużą ilością miejsc parkingowych . Hala sąsiaduje z drugą większą o metrażu 582 m2 c o...

Zielonka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

7 200 PLN (25 zł/m2)

11
-
288 m2
-
15335069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16107845 15335069 Polecam do wynajęcia przestrzeń biurową zlokalizowaną w zrewitalizowanej kamienicy z widokiem na Wyspę Młyńską. Przedmiotem najmu jest powierzchnia ok.244 m2, z której można wydzielić mniejsze powierzchnie, w zależności od potrzeb najemcy:84 m2; 60 ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

12 200 PLN (50 zł/m2)

11
-
244 m2
-
14995949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 6339320 14995949 Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 1600 m2 położoną w Brdyujściu. Wysokość hali ok. 5m , hala posiada 3 mostki przeładunkowe. Cena netto 16 zł za m2 . Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych w sąsiednim budynku. Hala wolna od kw...

Bydgoszcz (Brdyujście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

25 600 PLN (16 zł/m2)

11
-
1600 m2
-
14995582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 6330938 14995582 NA WYNAJEM HALA BYDGOSZCZ OSOWA GÓRA Przedmiotem wynajmu jest hala magazynowa o powierzchni 400m2 Opis hali: - powierzchnia 400m2 o wymiarach 20x20 - jedna brama wjazdowa o wymiarach 5mx4m - osobne, niezależne drzwi wejściowe - ...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

8 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
400 m2
-
15849076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26958125 15849076 Polecam do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni ok.60 m2, położony na parterze budynku ( wejście bezpośrednio z ulicy). Lokal składa się z trzech pomieszczeń, toalety oraz socjalu. Idealnie nadaje się na biuro, sklep, salon kosmetyczn...

Toruń (Os. wrzosy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

3 500 PLN (58 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15724523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24658622 15724523 Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 253 m² Parametry: • wysokość: 4 m • brama wjazdowa: 3,0 x 3,0 m • posadzka: częściowo niepyląca • ogrzewanie: gazowe • przydział mocy: 36 kW (możliwość do...

Bydgoszcz (Zimne wody) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 301 PLN (17 zł/m2)

11
-
253 m2
-