• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 159

14699928 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 44386 14699928 Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 1100 m2.Powierzchnia magazynu 1080 m2 ,20 m2 powierzchnia biurowa. Wysokość ok.4,80 , 2 rampy rozładunkowe. Przed budynkiem plac . Cena 15 zł nettom2 *zdjęcia poglądowe Hala wolna od czerwca 202...

Bydgoszcz (Brdyujście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

16 500 PLN (15 zł/m2)

11
-
1100 m2
-
14716826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 44370 14716826 NA WYNAJEM LOKAL NA RYNKU W BYDGOSZCZY Na wynajem lokal o powierzchni około 800 m2 w samym sercu miasta - idealne miejsce pod restaurację, pub, klub lub innego rodzaju działalność. Lokal dwupoziomowy, z dwoma odrębnymi wejściami, dodatkowo...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

54 000 PLN (68 zł/m2)

11
-
800 m2
-
15116767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10212331 15116767 Lokal to dwa duże pomieszczenia biurowe ok. 50 m2 każde oraz duża łazienka. Podana cena najmu jest ceną netto, należy też doliczyć koszt zużycia mediów. Kaucja jednomiesięczna 2500 zł. --------------------------Podobne oferty...

Bydgoszcz (Zimne wody) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (20 zł/m2)

11
-
110 m2
-
14765046 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 44419 14765046 Polecam do wynajęcia obiekt o powierzchni 650 m2 położony na działce 2400 m2 . W budynku znajduje się 11 pokoi z łazienkami, sala o powierzchni 230 m2, zaplecze kuchenne. Obiekt do własnej aranżacji , przy najmie długoterminowym możliwość ustalenia z...

Koronowo (Pieczyska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

9 900 PLN (15 zł/m2)

11
-
650 m2
1970
14534923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 44308 14534923 Polecam do wynajęcia zabudowaną nieruchomość o powierzchni 4170 m2 w Żninie położoną bezpośrednio przy drodze krajowej Poznań -Bydgoszcz.Nieruchomość położona jest na płaskim terenie posiada 3 bramy wjazdowe i jest monitorowana. W skład nieruchomości...

Żnin (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

16 000 PLN (4 zł/m2)

11
-
4170 m2
-
15886079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27747077 15886079 Do wynajęcia powierzchnia biurowa, która została wykończona w wysokim standardzie, obecny standard widoczny na zdjęciach, a podział zgodny z załączonym rzutem. Przy długoterminowej umowie właściciel oferuje zwolnienia z czynszu oraz budżet na aranżac...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 655 PLN (86 zł/m2)

11
-
622 m2
2018
15886068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27747071 15886068 Do wynajęcia wykończona w dobrym standardzie, umeblowana powierzchnia biurowa, której obecna aranżacja jest zgodnie ze zdjęciami. Powierzchnie wysokie na 2,8m oraz bardzo dobrze doświetlone. Meble i sprzęty do wykorzystaniaw cenie najmu. Możliwość wy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 886 PLN (72 zł/m2)

11
-
1000 m2
2013
15886075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27747074 15886075 Do wynajęcie bardzo ładne biuro o powierzchni 138 mkw. Z każdego z pomieszczeń jest wyjście na balkontaras. Biuro podzielone jest na 4 komfortowe pokoje, recepcjęsalkę spotkań, dużą kuchnię, nowe toalety x 2, schowki x 2, szafy wnękowe. Dodatkowo pła...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 660 PLN (70 zł/m2)

11
-
138 m2
2006
15869269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27405371 15869269 Na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 97 m², położony w nowoczesnym apartamentowcu na prestiżowym warszawskim Wilanowie.Lokal wyróżnia się dużą, przeszkloną witryną na całej szerokości, która zapewnia doskonałą ekspozyc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (98 zł/m2)

3
-
97 m2
2020
15786662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25912740 15786662 Nowy lokal usługowo-handlowy pod wynajem do własnej aranżacji na terenie osiedla Fuzja.Lokal o powierzchni 75mkw mieści się na parterze budynku. Lokal ma dwa wejścia co umożliwia jego podzielenie na dwa lokale. Jest w stanie deweloperskim co umożliwi...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 500 PLN (73 zł/m2)

1
-
75 m2
2024
15702030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24227784 15702030 Do wynajęcia hala z zapleczem w miejscowości Słupy koło Olsztyna, idealna na magazyn, warsztat, warsztat samochodowy lub produkcję,Na wynajem funkcjonalna hala o powierzchni ok. 90 m², położona w miejscowości Słupy. Nieruchomość doskonale sprawdzi ...

Słupy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

2 500 PLN (28 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15722139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24616782 15722139 Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 42 m², położonego na parterze w dynamicznie rozwijającym się rejonie Warszawy Ursus. To przestrzeń, która doskonale nadaje się na biuro, sklep, czy inną działalność handlową.Lokal składa się ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (71 zł/m2)

11
1
42 m2
1995