• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 161

15884774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27711245 15884774 Lokal magazynowy ok. 44 m2 do wynajmu na Woli.Wysokość 338 cm;Szerokość 560 cm.Brama od frontu (194 cm szerokości), zamykana na pilot. Węzeł sanitarny (WC i umywalka w części wspólnej). Grzejniki CO (ogrzewanie z pieca gazowego w piwnicy; gaz miejsk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 640 PLN (60 zł/m2)

1
-
44 m2
2020
15885685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27737956 15885685 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (305 zł/m2)

1
-
20 m2
2018
15881529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27636406 15881529 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskiej Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 PLN (275 zł/m2)

1
-
4 m2
2018
15179425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11829075 15179425 DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM CHODZIEŻY Oferujemy lokal użytkowy przy głównym ciągu pieszych w Chodzieży, o powierzchni całkowitej 23,69 m 2 : sala sprzedaży pomieszczenie socjalne zaplecze, toaleta Lokal...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

700 PLN (30 zł/m2)

11
-
23 m2
-
15885675 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27737024 15885675 Do wynajęcia lokal po przedszkolu Smyk. 200 m2, 260 m2 w tej samej cenie lub 300 m2. za dopłatą. Oddzielny prąd a gaz i woda na liczniki. Wejście od strony jeziora Domowego i parking pod budynkiem na końcu ul:JeziornaKontakt: Robert Nowicki tel: 7294...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

4 600 PLN (18 zł/m2)

8
-
260 m2
-
15781221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25823302 15781221 Oferuję na wynajem halę o powierzchni około 522 m2 zlokalizowaną w Targowiskach, niedaleko Krosna. Nieruchomość wybudowana z cegły w latach 60-tych, położona jest na płaskiej działce o powierzchni ponad 60 arów, do której prowadzi gminna droga utward...

Targowiska (Podkarpackie, gm. Miejsce Piastowe)

7 000 PLN (13 zł/m2)

11
-
522 m2
1965
15854209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27071832 15854209 Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy zlokalizowany w centrum Krosna, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca. Jest to miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego, co czyni je atrakcyjną lokalizacją dla różnego rodzaju działalności gospodar...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

3 900 PLN (29 zł/m2)

11
-
135 m2
1970
15885667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27736654 15885667 Polecam do wynajęcia miejsce postojowe nr 177 położone w hali garażowej w budynku przy ul. Krańcowej 56 w Poznaniu. Miejsce dostępne od zaraz,. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi ofert...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

250 PLN (16 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15885663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27736646 15885663 Do wynajęcia ekskluzywny lokal biurowy dla 3 osób. W cenie najmu zapewnione: USŁUGI: - Obsługa poczty - Pomoc administracyjna - Dostęp do urządzeń biurowych UDOGODNIENIA: - Personel recepcji - Dostęp do zaplecza kuchennego - Miejsca spotkań i odpoc...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 030 PLN (216 zł/m2)

11
-
14 m2
-
15486094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 19628244 15486094 HALA magazynowo- usługowa o pow. 226 m 2 SZYDŁOWO przy głównej ulicy Do wynajęcia hala magazynowo- usługowa usytuowana przy głównej ulicy w Szydłowie - Oferuje funkcjonalność i doskonałą lokalizację! Nieruchomość idealnie ...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

7 000 PLN (24 zł/m2)

11
-
288 m2
2017
15857109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114020 15857109 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 787 PLN (60 zł/m2)

11
-
130 m2
2008
15857118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114016 15857118 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 343 PLN (60 zł/m2)

11
-
590 m2
2008