• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 174

15885502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733459 15885502 Warszawa - do wynajęcia: salkę spotkań dla 4 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od N...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 PLN (70 zł/m2)

1
-
6 m2
2019
15885500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733458 15885500 Warszawa - Do wynajęcia: stanowisko pracy w coworkingu na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 189 PLN (238 zł/m2)

1
-
5 m2
2007
15885501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733460 15885501 Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach ulicy Lindleya, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 PLN (200 zł/m2)

1
-
5 m2
2018
15878904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27602510 15878904 Warszawa - Do wynajęcia: Biurko dedykowane w coworkingu na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Placu Piłsudskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------St...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 PLN (260 zł/m2)

1
-
5 m2
1996
15885416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730879 15885416 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 29,2 m, usytuowanego na III piętrze w czteropiętrowym budynku z windą - idealnego miejsca dla Twojej działalności biurowej. Ten funkcjonalny lokal składa się z przest...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 576 PLN (54 zł/m2)

1
-
29 m2
1970
15885408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730877 15885408 Na wynajem komfortowy lokal biurowy o powierzchni 30,7 m, usytuowany na II piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą - idealny na wszelkiego rodzaju działalność biurową. Ta oferta to doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących funkcjona...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 657 PLN (55 zł/m2)

1
-
30 m2
1970
15885436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730874 15885436 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego o powierzchni 30,7 m, usytuowanego na III piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą. Idealne rozwiązanie dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do prowadzeni...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 657 PLN (55 zł/m2)

1
-
30 m2
1970
15885429 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27730873 15885429 Lokal na usługi finansowe, medyczne, salon firmowy, kancelarie itp. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym w centrum Lublina, na III piętrze. Prestiżowa lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia czynią ofertę godną polecenia....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 120 PLN (62 zł/m2)

2
-
163 m2
2009
15885413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730855 15885413 Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, lokal biurowy o pow. 14 mkw., na II piętrze. Ogrzewanie centralne. Toaleta na piętrze z wejściem z korytarza. Internet - światłowód. Miejsca parkingowe przed budynkiem. Teren ogrodzony. ...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

500 PLN (36 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15885450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730876 15885450 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 30,2 mkw. na III piętrze w czteropiętrowym budynku z windą, który świetnie nadaje się na wszelką działalność biurową. Pokój na życzenie zostanie odświeżony. Dostęp do łazienki z wc na korytarzu. Internet...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 620 PLN (54 zł/m2)

1
-
30 m2
1970
15885440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27730851 15885440 Dawny lokal gastronomiczno- hotelowy w Panieńszczyźnie przy trasie DW874, w bliskiej odległości od Lublina, z dobrym dostępem do tras S17 i S19, II-kondygnacyjny, o powierzchni 500 mkw. Na piętrze 7 pokoi noclegowych o powierzchni 12-16mkw., łącznie ...

Panieńszczyzna (Lubelskie, gm. Jastków)

5 000 PLN (11 zł/m2)

11
-
456 m2
2001
15885457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730878 15885457 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego o powierzchni 29,95 m, usytuowanego na trzecim piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą. To idealne miejsce na rozwinięcie działalności biurowej, zapewniające komfo...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 617 PLN (56 zł/m2)

1
-
29 m2
1970